اشکال و صفت های همزاد – کار های که همزاد می تواند انجام دهند

0

اشکال و صفت های همزاد – کار های که همزاد می تواند انجام دهند

در این پست از سایت دعایاب اشکال و صفت های همزاد – کار های که همزاد می تواند انجام دهندرا قرار داد ابم تا با انها اشنا شوید و در موقع مواجع شدن با این مشکل بتوانید با انها مقابله کنید.

اشکال و صفت های همزاد – کار های که همزاد می تواند انجام دهند
اشکال و صفت های همزاد – کار های که همزاد می تواند انجام دهند

همزاد چیست,همزاد یعنی چی,همزاد یاب,همزاد پنداری یعنی چه,همزاد من,ویژگی های همزاد,همزاد شیطانی چیست,کار های که همزاد,اشکال و صفت های همزاد,انواع همزاد همزاد, همزاد آتشی چیست,مشکل همزاد چیست,مشکلات همزاد پنداری,همزاد دفینه و گنج های, دعای خارج کردن همزاد و جن از بدن, جادوی چشم شیطان چیست – ابطال سحر بزرگ و دفع همزاد

انواع همزاد همزاد دارای ۴ نوع است: همزاد آتشی ، همزاد بادی ، همزاد آبی، همزاد خاکی

اشکال همزاد:

همزاد در اوایل به شکل بخاری به نظر می رسد و رنگی تقریبا نیلی دارد، مانند ابر، و شکل آن موهوم بنظر خواهد آمد. هر چه عامل در عمل تسخیر قوی تر باشدو از قدرت بالایی برخوردار باشد، شکل و شمایل همزاد منسجم تر به نظر خواهد رسید و شبیه تر به موجودی زنده دیده خواهد شد.

وصف همزاد:

همزاد با آدمی زاده شده و در کنار او زندگی می کند، و بعد از مرگ آدمی نیز زندگی همزاد به پایان رسیده و یا تغییر شکل می دهد. به گفته ی مرتاضان هندی بعد از مرگ آدمی همزاد او نمی میرد بلکه زنده مانده و در هوا مشغول گشت و گذار خواهد بود.

همچنین ببینید  زمان مناسب برای استخاره و نکاتی مهم برای استخاره

کارهایی که همزاد می تواند انجام دهد:

۱ بین دو نفر محبت و یا دشمنی ایجاد کند، بسته به حکم شما دارد.
۲- از جایی عکس و یا طرحی برداشته و برای شما بیاورد.
۳- شخص و یا شی ء گمشده را پیدا کند.
۴- از آینده خبر دهد.
۵- دفینه و گنج های پنهان را به شما نشان دهد.
۶- از گذشته هر چه بخواهید به شما خواهد گفت

فطرت همزاد:

برخی از همزادها بنا بر طبیعتشان دوست دارند که همیشه مشغول انجام کار باشند و خود را سرگرم کند. پس باید همیشه کاری را به او بدهید در غیر این صورت اسمی به او بدهید تا ورد زبان کند. برخی از همزادها سرسخت هستند و برخی شوخ طبع. تمام حالات همزاد بسته به حالات عامل دارد.

برگرفته از سایت اهنوس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.