انواع خطرات و تله های مرگ در ورودی غارها در دفینه یابی

0

انواع خطرات و تله های مرگ در ورودی غارها در دفینه یابی

در این پست از سایت دعایاب انواع خطرات و تله های مرگ در ورودی غارها در دفینه یابی قرار دادیم . در هنگام کار بر روی غارها باید مواظب بسیاری از نمادهای خطرات و تله های فیزیکی و تله های شیمیایی یود . این تله های مرگبار ممکن اس در دیواره غار یا کف غار و یا سقف غار کار گذاشته شده باشند …

انواع خطرات و تله های مرگ در ورودی غارها در دفینه یابی
انواع خطرات و تله های مرگ در ورودی غارها

تله غار در دفینه,تله غارها,غارهای تله دار,غار کتله خور,غار و تله,غار تله کابین توچال,تله های غارهای پلمپ,تله در غار,نمادهای خطرات در دفینه یابی,تله های مرگ داخل غارهای باستانی,نماد خطرات در ورودی غار,تله فیزیکی در دهانه ورودی غار,نشانه های تله و طلسم در غار در دفینه

انواع خطرات و تله های مرگ در ورودی غارها در دفینه یابی:

فعالیت با احتیاط یکی از بهترین کارها برای کشف تله ها و رفع آنها می باشد. پیدا شدن تله در مناطقی که دفینه و طلا پنهان شده است نیز امری کاملا طبیعی می باشد

گروه هایی که به آنها راهزنان آن دوره گفته می شد، برای پنهان کردن دفینه ها ایده های ماهرانه داشته و تله های مرگ را به خوبی طراحی می کردند. با یک تدبیر ساده می توانستند سنگی به سنگینی چند تن را به حرکت در بیاورند.

اگر در یک تونل و یا غاری راه خود را گم کردید در راه خود ممکن است با تله هایی روبر بشوید که در زمین و یا سقف غار باشد.

علاوه بر این تکه های بزرگ سنگ و یا زمین می تواند با وزن شما حرکت کند. در فضای بعضی از اتاق ها مواد شیمیایی سمی ممکن است وجود داشته باشد.

در این صورت، ذره های گرد و غبار کم کم و بدون اینکه متوجه بشوید شما را می کشد. افرادی که دفینه را پنهان کرده اند، قطعا این را نمی خواهند که دفینه به راحتی پیدا شود.

اگرچه در روی نقشه مکان دفینه به وضوح مشاهده میشود، ولی تله ها ممکن است توسط فرد پنهان کننده، با جزئیات خیلی ریزی روی نقشه مشخص شده باشد.

آنها ممکن است با بعضی چیزهایی که در سر راه شما قرار داده اند شما را گمراه کرده و به سمت تله سوق دهند.

در مورد اینطور چیزهای کوچک دقت کرده و به دام نیفتید. یک چیز دیگر، اگر به چیزهای گول زننده بر بخورید، این به شما می گوید که از این موارد، به تعداد بیشتری منتظر شماست.

برگرفته از دعا سایت

******************************

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.