انگشتر طرطبه و مقلاص – طلسم محبت و ثروت

0

انگشتر طرطبه و مقلاص – طلسم محبت و ثروت

در این پست از سایت ذکر و دعاهای قرآنی دعایاب طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس را برای شما عزیزان قرار دادیم .

انگشتر طرطبه و مقلاص – طلسم محبت و ثروت
انگشتر طرطبه و مقلاص – طلسم محبت و ثروت

انگشتر طرطبه و مقلاص – طلسم محبت و ثروت ,انگشتر طلسم انگشتر ,طلسم سلیمان, انگشتر طلسم طرطبه, انگشتر طلسم مقلاص, انگشتر طلسمی ,انگشتر طلسم صبی, انگشتر طلسم محبت ,انگشتر طلسم ثروت ,انگشتر محبت قوی, طلسم بازگشت معشوق فوری ,دعای طلسم شوهر, دعای طلسم شانس, دعای طلسم امام زمان, دعای طلسم مهره مار, دعای طلسم ناموس کفتار ,دعای طلسم دختر, دعای طلسم شرف الشمس ,دعای طلسم ابطال ,طلسم دل سياهي بين دو نفر,اثرات طلسم ازدواج ,دعای طلسم بیکاری, دعای طلسم شکن بخت, دعای طلسم نعل اسب کارکردها و توضیحات کامل و تاثیرات

طلسم مهر و محبت طرطبه و طلسم مقلاص مخصوص افزایش مال و ثروت و شانس

طلسم طرطبه و طلسم مقلاص :در این مطلب مختصری از دو طلسم طرطبه و مقلاص سخن گفته میشود .طلسم طرطبه و مقلاص دو نوع متفاوت (طلسمات سرخ و سبز) از طلسمات معروف علوم غریبه میباشند که دو عملکرد متداخل و متفاوت دارند. واقع این است که این دو وجه طلسمی در عربستان بسیار رواج دارند و دعانویسان حجاز به انجام این طلسمات بسیار شهره اند.

همچنین ببینید  دعای مجرب باطل کردن طلسم – حرز ابطال طلسم

طلسم طرطبه :

طلسمات مربوط به تسخیر و جلب و جذب و محبت بیشمارند و یکی از این طلسمات مشهور همان طلسم طرطبه است که در اصل برای مستحکم نمودن روابط زن و شوهر است.طلسم طرطبه  (طلسم آتشین بیقراری) باید بر روی فلز و با توجه به طبع و طالع جفری فرد انجام شود و این طلسم را به سنّی های اهل حجاز منتسب میکنند.معروف است که این نوع طلسم در اصل برای استحکام روابط زناشویی است (این طلسم ذهن زن را در اختیار میگیرد و باعث زیاد شدن جذابیت در مرد میشود و دیگر اینکه گرایش مرد را به زن مورد نظر بسیار زیاد میکند) ولی غالبا استفاده های دیگری برای جلب القلوب و جلب و جذب پسر و دخترهای نامحرم هم شامل آن است.به عبارت دیگر ، طلسم طرطبه یک طلسم دوسویه است. یعنی این طلسم باعث زیاد شدن جذابیت و افزایش محبت و تمایل زن به مرد میشود. ولی در عین حال موجبات علاقه بیشتر مرد به زن را نیز سبب میگردد. این علاقه به گونه ای است که یک لحظه طاقت دوری از زن مورد نظر را نخواهد داشت.معروف است که اگر طلسم طرطبه به شکل انگشتر یا دستبند (طلا یا نقره) بنام زن باشد و انگشترش گوشه ای از لباس مرد مورد نظر را لمس کند، مرد بی تاب شده و دیوانه وار مسحور و مطیع گفته و دستور زن میگردد و حتی پس از نزدیکی هم تمایل به بودن با او ادامه دارد. در اصل برای درمان مسائل زناشویی بین زن و شوهر از طلسم طرطبه استفاده میکنند .وجه دیگر قضیه این است که اگر طلسم طرطبه به شکل انگشتری در دست مرد باشد و به گوشه ی لباس زن بخورد هر امر و دستوری که به زن دهد اجرا می کند. 

همچنین ببینید  خواص انگشتر سلیمان برای فتح و گشایش کارها و مهمات

طلسم مقلاص :

طلسم مقلاص برای زیاد شدن مال و ثروت و شانس (یک نوع طلسم سبز) است که معمولا در خاورمیانه بسیار معروف و مسبوق به سابقه است و گفته میشود که اهل یهود بیشتر از طلسم مقلاص  و خصوصا در کارهای اقتصادی و قمار استفاده می کرده اند. غالبا تاثیرطلسم مقلاص برای خوش شانسی و پیروزی و مال و ثروت قابل توجه است . خصوصا این طلسم  گیرایی کلامی و قوت صحبت برای فروشندگان و صاحبان تجارت ایجاد میکند.یک نکته مهم و قابل توجه در مورد این دو طلسم متفاوت این است که ،  طلسم طرطبه را میتوان با طلسم مقلاص بطور همزمان (با زمان کارکردی یا برابری ستاره هردو ) با هم انجام داد و در یک فلز نقره یا طلا (انگشتر یا لوح و…) جای داد که تاثیراتی شگرف در مواردی که اشاره کردیم دارد.

برای مطالب بیشتر به سایت ملکوت 786 مراجعه کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.