برای باطل کردن دعا و طلسم شوهرم چکار کنم؟ آیا همسرم را طلسم کرده اند؟

0

برای باطل کردن دعا و طلسم شوهرم چکار کنم؟ آیا همسرم را طلسم کرده اند؟

در این پست از سایت دعایاب برای باطل کردن دعا و طلسم شوهرم چکار کنم؟ آیا همسرم را طلسم کرده اند؟ را برای شما عزیزان قرار دادیم . شوهرم به وسیله یک شخصی یا دعانویسی طلسم شده و بد اخلاق شده و با هم مشکل داریم چگونه میتوانم طلسمش را باطل کنم ؟ در ادامه مطلب با روشهایی برای باطل کردن طلسم و جادو و خنثی کردن و از بین بردن سحر و طلسم آشنا خواهید شد .

برای باطل کردن دعا و طلسم شوهرم چکار کنم؟ آیا همسرم را طلسم کرده اند؟
برای باطل کردن دعا و طلسم شوهرم چکار کنم آیا همسرم را طلسم کرده اند؟

ذکر و دعای قوی برای باطل کردن طلسم همسر و شوهرم,چگونه میتوان طلسم شوهرم و همسرم را باطل کنم,همسرم شوهرم بد اخلاق و بد خلق شده آیا نشانه طلسم است؟,آیا همسرم شوهرم را طلسم جادو و سحر کرده اند؟,چرا همسرم اخلاقش بد شده و با من دعوا میکند؟,نشانه های طلسم و جادو همسرم شوهرم,روش باطل کردن طلسم سحر و جادو,راه حل باطل کردن و از بین بردن طلسم و سحر

برای باطل کردن دعا و طلسم شوهرم چکار کنم آیا همسرم را طلسم کرده اند؟

با سلام ،

دختری ۲۰ ساله هستم حدود ۸ ماهی میشه ک با پسری عقد کردم و در حال حاضر در دوران نامزدی هستیم، در این مدت مشکلات روحی زیادی برایم پیش امده و ناسازگاری زیادی با همسرم دارم، چندروزی روابطمون خوب هست ولی ب یکباره و ب دلایلی ک خودمم نمیدونم ازش متنفر میشم و حتا دلم نمیخواد ک ببینمش  صداشو بشنوم، با هم بحث میکنیم و معمولا هم ب نتیجه نمیرسیم، همیشه یک حرف رو چندین بار بهش میگم ولی بازهم انگار نه انگار، گاهی دلم براش تنگ میشه و وقتی با چاقو دستشو میبره دلم میخواد ک از جاش در بیاد گاهی وقتها هم که چنان ازش متنفر میشم ک آرزوی مرگشو میکنم، چندروز پیش ب پیشنهاد یکی از دوستام به یک کسی ک کتاب باز میکنه و میگه ک دعا شده هست یا نه تماس گرفتیم و اون شخص هم گفت ک شوهرم از طرف شخصی ک نمیخواد تهمت بزنه و بگه کیه دعا شده و دعا هم روش تاثیر گذاشته تا حدودی که با هم ناسازگاری دارن، میخواستم بدونم برای دور موندن ازین دعا ها باید چیکار کنم؟ چون میدونم ک رفتن پیش یک دعاگر کار غیرشرعی هست و من میخوام ک ب صورت شرعی این دعا شکسته بشه، البته هنوز چیزی ب شوهرم نگفتم، خاستم بدونم ک دعای قرانی هست ک همش همراهمون باشه تا از شر این دعاهای پلید در امان باشیم یا نه، اخه چندتا از خانواده های اطراف ما همیشه با این دعا گر ها ارتباط دارن و از اونجایی ک رابطه ی خوبی باهاشون نداریم میترسم ک کار اونا باشه ممنون میشم هرچه زودتر کمکم کنین، با تشکر.

همچنین ببینید  طلسم سنگینی موکل دار چیست – علائم و نشانه های طلسم سنگینی

با سلام و ادب:

سعی کنید در کنار دعا و … حتما یک جلسه پیش مشاور هم برید و بررسی کنید شاید مشکل جای دیگری باشد.اینطور مواقع غالبا مشکل به نوع رفتار و اخلاق خود ما بر می گردد و در بعضی رفتارها دقت نمی کنیم یا از نظر روحی و روانی اختلالاتی هست که باید حل شود.

پیش دعا نویس هم که برید همگی همین حرف که دعات کردند و جادو شدی رو میزنند و اعتمادی هم به این افراد و گفته هاشون نیست.

اما بر فرض اگر هم دعایی کردن برای باطل کردن این طلسم و دعا توصیه هایی که در لینک زیر وارد شده است را انجام دهید:

 دعای موثر و مجرب برای باطل کردن طلسم و سحر و جادو:

اگر فردی دعای قرآنی ذیل را بنویسد و با خود نگاه  دارد از کلیه طلسمات و جادو و سحر در امان خواهد بود و اگر کسی را مورد سحر و طلسم و جادو قرار داده باشند، باید که این دعا را با زعفران و گلاب نوشته و سپس در آب حل کرده و بیاشامد و همچنین بر سر بریزد وسپس یکی دیگر را نوشته و در نزد خود نگاه دارد. با عنایت باریتعالی سحر و جادو برطرف خواهد گردید. توجه شود که این دعا همچنین برای گشایش بخت و کارگشائی نیز مفید فایده است.

بسم الله الرحمن الرحیم خَتَمَ الله عَلی قُلوُبِهِم وَ عَلی سَمعِهِم وَ عَلی اَبصارِهِم غِشاوَةٌ وَ لَهُم عَذابٌ عَظیم وَ مِن النّاس مَن یَقول امَنّا بِالله وَ بِالاخِرَةِ وَ ما هُم بِموُمِنین یُخادَعون الله وَالّذینَ امَنو وَ ما یَخدَعون اِلاّ اَنفُسَهُم وَ ما یَشعَروُن فی قُلوبِهِم مَرَضٌ فَزادَهُمُ الله مَرَضاً وَ نُنَزِّلُ مِنَ القُران ما هُوَ شَفاءٌ وَ رَحمَةٌ لِلموُمِنین یا ارحَمَ الرّاحِمین قالَ موسی ما جِئتُم بِه السِّحر اِنَّ اللهَ لا یُصلِح عَمَلَ المُفسِدین فَسَیَکفیکََهُمُ الله وَ هُوَ السَّمیعُ العَلیم لا حَولَ وَ لا قُوَّةَ اِلاّ باللهِ العَلیِّ العَظیم اِنّا لُلّه وَ اِنّا اِلَیهِ راجِعوُن وَ اُفَوِّضُ اَمری اِلی الله اِنَّ اللهَ بَصیرٌ باِلعِباد یا اَرحَم الرّاحِمین.

باز شدن شخص بسته:برای باز شده شخص بسته شده این آیات شریفه را بنویسید و به همراه شخص نمایید.

بسم الله الرحمن الرحیم

 ثُمَّ قَسَتْ قُلُوبُکُم مِّن بَعْدِ ذَلِکَ فَهِیَ کَالْحِجَارَةِ أَوْ أَشَدُّ قَسْوَةً وَإِنَّ مِنَ الْحِجَارَةِ لَمَا یَتَفَجَّرُ مِنْهُ الأَنْهَارُ وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَشَّقَّقُ فَیَخْرُجُ مِنْهُ الْمَاء وَإِنَّ مِنْهَا لَمَا یَهْبِطُ مِنْ خَشْیَةِ اللّهِ وَمَا اللّهُ بِغَافِلٍ عَمَّا تَعْمَلُونَ بقره 74

الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُم مُّصِیبَةٌ قَالُواْ إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعونَ بقره 156

وَنُنَزِّلُ مِنَ الْقُرْآنِ مَا هُوَ شِفَاءٌ وَرَحْمَةٌ لِّلْمُؤْمِنِینَ وَلاَ یَزِیدُ الظَّالِمِینَ إَلاَّ خَسَارًا اسرا 82

و نیز آورده اند اگر کسی را بسته باشند سوره مبارکه مریم را بنویسد و بشوید و بخورد گشاده میگردد انشاءالله تعالی سحر و جادو,باطل کردن سحر و جادوهنگام نوشتن دعا ،طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

دعا جهت ابطال سحر: حضرت علی (ع) فرمود: هرکس بر پوست آهو بنویسد و نزد خود نگهدارد سحر از او باطل میشود.

همچنین ببینید  تعویذ براى درد رحم و بچه دار شدن

بسم الله و بالله ماشاءالله بسم الله و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم قال موسی ما جئتم به السحر ان الله سیبطله ان الله لا یصلح عمل المفسدین و یحق الله بکلماته و لوکره المجرمون فوقع الحق و بطل ما کانو یعملون فغلبو هنالک وانقلبو صاغرین بسم الله و قدمنا الی ما عملو من عمل فجعلناه هباء” منصورا” وجعلنا من بین ایدیهم سدا” و من خلفهم سدا” فاغشیناه فهم لا یبصرون و القی السحره ساجدین قالو امنا برب العالمین رب موسی و هارون قال امنتم به قبل ان اذن لکم انه لکبیر کم الذی علمکم السحر قالو ان هذان لساحران یریدان ان یخرجاکم من ارضکم بسحرها بحق کهعیص و بحق حمعسق و بحق صم بکم عمی فهم لا یسمعون و لا یتکلمون.

توجه شود: *قواعد عمومی نگاشتن دعا مثل طهارت و با وضو بودن و شرایط مکانی و زمانی را رعایت فرمائید.

*در زمان نگاشتن دعای قرآنی فوق حتما رو به قبله باشید.
* سوره های فلق و ناس را هر روز تلاوت نمایید. صبح و شب.
* به وقت خواب معوذتین (همان سوره های فلق و ناس را بخوانید).
* معوذتین را در کاغذ بدون خط بنویسید و همیشه همراه خود داشته باشید.
* پایان هر نماز آیه الکرسی را حداقل یکبار تلاوت نمایید. آیه اول آنرا بخوانید تا و هو العلی العظیم.
* در هنگام اذان یا اندکی قبل یا پس از آن که درهای استجابت دعا  گشوده است جهت برآورده شدن حاجت خود از جانب خداوند متعال دعا و طلب حاجت کنید. شک نکنید.

بسیار مجرب است. مستجاب است ان شاء الله تعالی .

برگرفته از سایت دعاگو

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.