بهترین انگشتر افزایش روزی -انگشتر نگين عقيق زرد حکاکی شده

0

بهترین انگشتر افزایش روزی -انگشتر نگين عقيق زرد حکاکی شده

در این پست از سایت دعایاب بهترین انگشتر افزایش روزی,انگشتر نگين عقيق زرد حکاکی شده را قرار دادیم . یکی از بهترین انگشترهای مخصوص افزایش رزق و روزی انگشتر با نگین عقیق زرد می باشد که ذکر نام خداوند و اسماء الله نیز بر روی آن حکاکی شده باشد . در ادامه زا سایت دعایاب  همراه ما باشید با بهترین انگشتر گشایش رزق و روزی.

بهترین انگشتر افزایش روزی,انگشتر نگين عقيق زرد حکاکی شده
بهترین انگشتر افزایش روزی, نگين عقيق زرد

بهترین انگشتر افزایش روزی انگشتر نگين عقيق زرد حکاکی شده ,دعای افزایش روزی صوتی, دعای افزایش روزی از پیامبر ,دعای افزایش روزی امام جواد, دعای افزایش روزی مغازه صوتی, دعای افزایش روزی مغازه ,دعای افزایش روزی, انگشتر افزایش روزی, انگشتر افزایش رزق و روزی, بهترین انگشتر برای افزایش رزق و روزی ,دعای انگشتر فیروزه, دعای روی نگین انگشتر ,دعای انگشتر حدید, دعای نگین انگشتر سلیمان, انگشتر روزی دار ,انگشتر روزی رسان ,انگشتر خوش روزی, انگشتر برای روزی,انگشتر رزق و روزی فراوان, انگشتر عقیق زرد مردانه ,انگشتر عقیق زرد یمنی, انگشتر عقیق زرد شرف شمس, انگشتر عقیق زرد یمنی اصل, انگشتر عقیق زرد در خواب ,انگشتر عقیق زرد طرح رهبری ,انگشتر عقیق زرد چه خاصیتی دارد , انگشتر عقیق زرد یمنی شرف الشمس

انگشتر گشایش رزق و روزی :

آیا امکان دارد برای افزایش رزق و روزی یک دعا معرفی کنین که بتوان بر روی نگین انگشتر زد که همیشه همراه باشد ؟ انگشترى با نگين عقيق زرد بر روى آن حك شده باشد : ماشاءالله لاقوه الا بالله استغفرالله  و بر آن سوى نگين «محمد ، على» حك شود برای رزق فوق العاده است.

همچنین ببینید  دعای سریع الاثر و عظیم برای کسب روزی فراوان با دستور

نگین انگشتر عقیق

امام رضا (ع) درباره یکی از خواص عقیق می‌فرماید: «دست کردن انگشتر عقیق، فقر را از بین می‌برد و دست کردن آن نفاق را نیز نابود می‌کند.»

(کافی :۴۷۰/۶، وسایل الشیعه: ۸۵/۵، جامع الاخبار ص ۱۳۳)

امام صادق (ع) در حدیثی طولانی درباره خواص سنگ عقیق فرمود: «خیلی عجیب است که شخصی در دستش انگشتر عقیق باشد و درهم و دینار (پول) نداشته باشد.»

(مکارم الاخلاق: ص ۸۸، وسایل الشیعه: ۹۱/۵)

امام رضا (ع) می‌فرمایند: «کسی که انگشتری با نگین عقیق در دست کند، فقیر نمی‌شود.»

(کافی: ۴۷۱/۶، ثواب الاعمال: ص ۱۷۳، جامع الاخبار: ص ۱۳۴، وسایل الشیعه: ۸۶/۵

عقیق برای وسعت بخشیدن به رزق و بی‌نیاز کردن از مردم

بشیر از امام باقر (ع) پرسید: چه نوع نگینی را روی انگشترم قرار دهم، حضرت فرمود: «ای بشیر! چرا از عقیق قرمز و عقیق زرد و عقیق سفید غافلی! همانا این سه، کوه‌هایی هستند در بهشت … تا آنجا که فرمود: هر کس یکی از انواع عقیق را در دست کند و شیعه ما اهل بیت نیز باشد، به جز خیر و خوبی و وسعت در رزق نمی‌بیند و بی نیاز از مردم می‌گردد.»

برای مطالب بیشتر به سایت دعاشفا مراجعه کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.