تعریف کردن خواب برای دیگران-دلیل گفتن خواب بد به آب روان

0

تعریف کردن خواب برای دیگران-دلیل گفتن خواب بد به آب روان

در این پست از سایت ذکر و دعا و تعبیر خواب دعایاب تعریف کردن خواب برای دیگران,دلیل گفتن خواب بد به آب روان را قرار دادیم . همه ما ممکن است خواب های بد ببینیم و با ترس از خواب بیدار شویم و حتی منتظر تعبیر شدن آن خواب بد باشیم . در حالی که پیامبر اکرم فرموده است همه خواب ها را باید به فال نیک گرفت حتی خواب های بد را نیز خوب و نیک تعبیر کرد . حتی توصیه شده خواب بد را در کاغذ نوشته و آن را در آب روان انداخت .

تعریف کردن خواب برای دیگران-دلیل گفتن خواب بد به آب روان
تعریف کردن خواب برای دیگران-دلیل گفتن خواب بد به آب روان

تعریف خواب,تعریف خواب طلایی,تعریف خواب برای دیگران,تعریف خوابگاه دانشجویی,تعریف خواب عاشقانه,تعریف خواب برف,تعریف خواب دروغ,تعریف خواب مار,تعریف خواب بد,تعریف خواب برای آب,تعریف خواب طلایی چیست,تعریف خواب طلایی از نگاه کارشناس برنامه,تعریف خواب طلایی از نظر کارشناسان,تعریف خواب طلایی,تعریف نکردن خواب برای دیگران,تعریف خواب به دیگران,خواب را برای دیگران تعریف کنیم,تعریف خواب های عاشقانه,تعریف خواب به دروغ,تعریف خواب مارمولک,تعریف خواب بد برای دیگران,تعریف نکردن خواب بد,تعریف یک خواب بد,تعبیر خواب آب خوردن,گفتن خواب به دیگران,چرا نباید خواب خود را به دیگران بگوییم,حدیث پیامبر درباره تعریف کردن خواب,نوشتن خواب روی کاغذ,انداختن خواب بد در آب روان,تعبیر نشدن خواب بد,رفع خواب های بد

تعریف کردن خواب برای دیگران,دلیل گفتن خواب بد به آب روان:

خوابهای خود را برای هرکسی تعریف نکنید! عصر پیامبر (صلی الله علیه و آله ) بود، زنى شوهرش به سفر رفت ، او در غیاب شوهر، خوابى دید و به حضور رسول خدا آمد و گفت : در خواب دیدم تنه درخت خرما در خانه ام شکسته شد.

همچنین ببینید  بهترین و با فضیلت ترین اعمال در ماه مبارک رمضان

پیامبر به او فرمود: شوهرت با سلامتى باز مى گردد. پس از مدتى شوهرش ، با سلامتى بازگشت . بار دیگر شوهر او به سفر رفت ، و او همان خواب را دید و نزد پیامبر رفت و خواب خود را گفت ، پیامبر صلی الله علیه و آله فرمود: شوهرت سالم باز مى گردد .پس از مدتى شوهرش با سلامتى بازگشت .

بار سوم شوهر او سفر کرد، آن زن همان خواب را دید، وقتى که بیدار شد اینبار خدمت پیامبر نرفت، همان اطراف مرد چپ دستى را دید و خواب خود را براى او نقل کرد، آن مرد گفت : واى!شوهرت میمیرد!

این خبر به پیامبر صلی الله علیه و اله رسید، پیامبر فرمود: الا کان عبر لها خیرا: آیا او نمى توانست خواب آن زن را تعبیر نیک کند؟ ( چراتعبیر نیک نکرد؟)

بر طبق روایات خواب آنگونه که تعبیر می شود اتفاق می افتد .

پس هرگاه یکی از شما خوابی رادید آن را به جز نزد عالم و یا ناصحی بازگو ننماید.

پیامبر اکرم صلی الله علیه و اله فرمود: کسى که خواب دیده، خواب او بر فراز او به صورت پرنده است تا آن هنگام که تعبیر نشده است، اما هنگام که تعبیر شد، آن پرنده سقوط مى کند(هر گونه که تعبیر شد ممکن است همان گونه اتفاق بیفتد)

همچنین ببینید  دعای قوی و مجرب برای جلوگیری از طلاق زوجها و محبت دوباره بین آنها

بنابراین خواب خود را جز براى آن کسى که دوست صمیمى تو است و یا تعبیر خواب مى داند، براى هر کس نقل نکن.

و در جای دیگر فرمود:

خواب خود را براى هیچکس جز مؤمنى که دور از حسادت است ، نقل نکن تعبیر بعضى از خوابها، فورى ، یا پس از ساعاتى ، آشکار مى شود، ولى تعبیر بعضى از خوابها ممکن است سالها یا دهها سال بعد از خواب دیدن ، واقع گردد.

مثلا تعبیر خواب حضرت یوسف (که در خواب دید یازده ستاره و ماه و خورشید او را سجده مى کنند ) بعد از چهل سال ، آشکار شد.

گفتن خواب به آب روان :

قدیمی ها می گفتن فرشته آمین میشنوه تعبیر میشه فقط برای اب روان بگید که با خودش ببره ولی الان از نظر روانشناسی میگن وقتی میگیش اگه بد باشه یعنی ناخوداگاه منتظرشی و جذبش میکنی خوب باشه خوبه ولی بد باشه با خودش میاردش مثل اینه طرف می ره جایی.

یه چسب زخم می زاره تو جیبش ناخوداگاه پیش بینی کرده که دستش میبره اتفاق بد رو جذب کرده دقیقا دستش میبره و چسب زخم استفاده میکنه همین قانون جذب خودمونه

برگرفته از سایت دعاگو

*************************************************

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.