تفسیر نماد قوچ در گنج یابی – کارشناسی نماد قوچ در دفینه یابی

0

تفسیر نماد قوچ در گنج یابی – کارشناسی نماد قوچ در دفینه یابی

در این پست از سایت دعایاب تفسیر نماد قوچ در گنج یابیکارشناسی نماد قوچ در دفینه یابی را قرار داده ایم.در گذشته و سالیان دور اقوام و انسان ها برای در امان ماندن اموال و دارایی های خود که غالبا به شکل طلا و زیورآلات و سکه بوده است ،آنها در جاهای امن و مخفی پنهان می کرده اند.اغلب در غارها و کوهستان های صعب العبور می توان گنج و دفینه پیدا کرد. در بعضی از منطاق هم  رسم بوده است که همراه مردگان خود اشیا و اجناس گران قیمتی دفن می کردند که گورستان های قدیمی هم یکی از مکان های وجود گنج می باشد. استفاده از نمادهای مختلفی هم چون درختان،حیوانات،هر کدام دارای معنی و تفسیر خود می باشند که باید فرد آگاه کارشناسی و رمز گشایی گردد.

تفسیر نماد قوچ در گنج یابی – کارشناسی نماد قوچ در دفینه یابی
کارشناسی نماد قوچ در دفینه یابی

نماد قوچ در گنج یابی,نماد قوچ در دفینه,نماد قوچ در دفینه یابی چیست,نماد قوچ در دفینه,نماد سر قوچ در دفینه,گنج یابی با گندم,گنج یابی با سیم مسی,گنج یابی با سگ,گنج یابی با چوب,گنج یابی با موبایل,گنج یابی با قرآن,گنج یابی با زنجیر طلا,گنج یابی به روش سنتی,دفینه یابی در تپه,دفینه یابی در کوهستان,دفینه یابی در کوه,دفینه یابی در جنگل,دفینه یابی در چشمه ها,دفینه یابی در چاه,دفینه یابی در غار,دفینه یابی به روش سنتی

تفسیر نماد قوچ در گنج یابی – کارشناسی نماد قوچ در دفینه یابی:

نماد قوچ در گنج یابی:

نماد قوچ در گنج یابی:قوچ در کل از دوران باستان دارای ارزش بسیار چه در موارد مذهبی و چه در موارد غیر بوده است.

هر چقدر نماد رو پیرتر و دارای ریش و شاخ بلندتر ایجاد میکردند.اشاره به عظمت و بزرگی شخص بوده و البته اگر بر روی مقبره قرار گرفته باشد.

سر نماد در کنار درب های پلمپ یک نماد تایید کننده است.که اشاره به صد در صد پلمپ بودن کار میکند جهاتی را که این نماد به آن اشاره می کند

درست مثل تصویر شاخ نماد قوچ کاملا قابل تشخص هست که بی دلیل داراری پیچ نیست و این خودش مسیرو مشخص میکند و همینطور نگاه و دست نماد.

چون خصوصیات این حیوان طوری است که در بالاترین نقطه ارتفاعات سکونت میکند

پس اگر این نماد رو روی کف زمین دیدید باید در جهت نگاه نماد قوچ و یا تیزی شاخ به سوی نقطه بلندتر از خود نماد قوچ بررسی را شروع کنید.

نماد میتواند ما رو به درب پلمپ وقاره طبیعی یا دستساز هدایت کند …و در نقطه آخر جای پای سم بز می تواند نماد آخر باشد.

نماد قوچ در گنج یابی,نماد قوچ در دفینه,نماد قوچ در دفینه یابی چیست,نماد قوچ در دفینه,نماد سر قوچ در دفینه,گنج یابی با گندم,گنج یابی با سیم مسی,گنج یابی با سگ,گنج یابی با چوب,گنج یابی با موبایل,گنج یابی با قرآن,گنج یابی با زنجیر طلا,گنج یابی به روش سنتی,دفینه یابی در تپه,دفینه یابی در کوهستان,دفینه یابی در کوه,دفینه یابی در جنگل,دفینه یابی در چشمه ها,دفینه یابی در چاه,دفینه یابی در غار,دفینه یابی به روش سنتی.

همچنین ببینید  انگشتر عقیق سبز یمنی و خواص انگشتر عقیق سبز یمنی

برگرفته از سایت دعاگو

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.