خواص شرف الشمس برای دفع سحر و جادو و حفظ از سحر و طلسم

0

خواص شرف الشمس برای دفع سحر و جادو و حفظ از سحر و طلسم

در این پست از سایت دعایاب خواص شرف الشمس برای دفع سحر و جادو و حفظ از سحر و طلسم را قرار دادیم . نوشتن و همراه داشتن حرز و دعای شرف الشمس خواتص و فواید فراوانی دارد . از جمله خواص حرز شرف الشمس برای محفوظ ماندن و در امان ماندن از شر سحر و جادو و طلسم می باشد .

خواص شرف الشمس برای دفع سحر و جادو و حفظ از سحر و طلسم
خواص شرف الشمس برای دفع سحر و جادو و حفظ از سحر و طلسم

خواص شرف الشمس:

۱-گشایش امور و مشکلات ۲ باز شدن ابواب رزق و روزی ۳ چشم زخم و حفاظت از شر بلایا و دشمنان ۴ زبان بند و بخت گشایی زنان و دختران و پسران ۵ شفای مریضی ۶ عزیز و مکرم شدن ۷ جذب محبت و احترام و مجذوب شدن افراد ۸ حفاظت اموال ۹ حفاظت در مقابل بدگویان ۱۰ جهت علو مراتب، ازدیاد عزّت، مال و جاه ۱۱ جهت محبوب شدن در دل ها ۱۲ جهت محبت و اصالح میان دو نفر۱۳ جهت قبول افتادن سخن و ظفر یافتن بر دشمن ۱۴ جهت طلب مهمات از سلاطین ، حکومت، منصب و امثال آنها ۱۵ جهت رسیدن به مرتبه عالی نزد ملوک و عوام الناس ۱۶ جهت ازدیاد عزت، رفعت، آبرو ۱۷زیاد شدن جاه، جلال ، مال و منال ۱۸ جهت رفتن نزد حکّام و سلاطین و روا شدن حاجات ۱۹ به جهت برآمدن حوائج و مهمات نزد ظالمان ۲۰ جهت حصول طلب، قبول افتادن سخن، مطیع و منقاد ساختن خلق ۲۱ جهت دفع شر ظالمان و ستمکاران ۲۲ جهت ایمن بودن از خوف پادشاه و محفوظ بودن از شر او ۲۳ جهت تسخیر عوام الناس ۲۴ جهت تسخیر خلایق و کثرت هجوم عوام الناس و بسیاری معامله و منافع ۲۵ جهت عزت و تقرب نزد حکام، سلاطین، اکابر، بزرگان و معروف گردیدن نزد جمیع خالیق ۲۶ جهت محبت  ۲۷-جهت توسعه رزق و اداء دین و برطرف شدن فقر و درویشی– جهت توسعه رزق ۲۸ جهت خلاصی زندانیان ۲۹ جهت ازدیاد محبت ۳۰ جهت افزون شدن محبت ۳۱ جهت اطلاع از احوال و دانستن مطلب خود در خواب ۳۲ جهت تجیب ۳۳ جهت عزت نزد پادشاهان ۳۴ جهت احضار ۳۵ در تسخیر خلایق و حصول علوم غریبه ۳۶ برای دوستی زن و شوهر ۳۷ جهت ترقی و علو مراتب ۳۸ جهت ایمن بودن از ظلم و ستم
۳۹- از برای دور بودن از آفات و بلیات ارضی و سماوی ۴۰ محفوظ بودن از جن و پری و ارواح و شیاطین و عفاریت ۴۱-محفوظ بودن از سحر و جادو ۴۲ دور بودن از چشم زخم و حسد و نظر ۴۳جهت گشایش کار و گشایش رزق و روزی ۴۴خیر برکت و باز شدن کارها و گره ها ۴۵ جهت ترس و خوف و وحشت ۴۶آتش سوزی و خراب و ویران شدن ۴۷رفع مشکالت و گرفتاری و شادابی ۴۸رفع بیماری های عصبی ۴۹ ثواب نگاه کردن به آیات قرآن ۵۰حفظ از شر حسادت حسودان و وسوسه های شیطان ۵۱زایمان راحت زنان ۵۲ ایجاد محبوبیت در میان مردم
۵۱-پیروزی بر دشمن ۵۴-پیروزی در مخاصمه و …

همچنین ببینید  نوشتن دعا روی پوست آهو-افزایش روزی و برکت
خواص شرف الشمس برای دفع سحر و جادو و حفظ از سحر و طلسم
شرف الشمس

[گردنبند شرف شمس و به هر شکلی که به همراه شخص باشد، برای ایمن ماندن در سفرها و دور کردن بدى ها و حفاظت جان انسان می باشد].

از دیگر خواص عقیق زرد شرف الشمس می توان به :

🌺خیر و نیکى فرزندان 🌺افزایش رزق و روزی اشاره نمود. 🌺آرامش خیال از خواص حرز شرف الشمس بوده و چشم زخم را برطرف می کند🌸برآورده شدن خواسته ها و آرزوها و بهبود بخشیدن برخی از بیماری های جسمی و روحی بخصوص بالابردن قدرت بدنی می باشد🌸همچنین از خواص سنگ عقیق زرد میتوان به این موارد اشاره کرد که سبب پاک کردن و تصفیه دستگاه گوارش می شود و بر روی جذب و هضم غذا و سیستم گردش خون در بدن و چاکرای ۳ و لوزالمعده و غدد پانکراس و دیواره مربوط با این دو غدد تأثیر بسیار زیادی دارد.در طول سالیان گذشته و حتی امروزه انگشترها اهمیت بسیاری داشتند و علاوه بر کاربرد های زینتی که دارند از نظر اعتقادی نیز بسیار با ارزش هستند و دارای خواص زیادی می باشند. در اسلام نیز انگشتر ها و نقش ها و دعاهایی که روی آنها حک شده است اهمیت بسیاری دارند به همین دلیل افراد زیادی به دنبال تهیه انگشتر شرف الشمس و بهره بردن از خواص انگشتر شرف الشمس هستند که توصیه بسیاری شده است. بطور کلی از خواص انگشتر شرف الشمس یا خواص گردنبند شرف الشمس زنانه و مردانه همان خواص حرز شرف شمس را میتوان استخراج کرد و هر کسی آن را نزد خود نگه دارد خداوند به واسطه ی این دعا، همیشه حافظ و نگهدار او خواهد بود و دوری از فقر افزایش روزی از مهم ترین خواص انگشتر شرف شمس می باشد. اما باید به این نکته توجه داشت که چون حرز شرف شمس معمولا بر روی عقیق زرد نوشته می شود از خواص ویژه عقیق زرد نیز بهره خواهید برد. در احادیث و روایات نیز سنت این است که برای بهره بردن از خواص انگشتر شرف شمس و بطور کلی انواع انگشتر ها با ارزش معنوی، بهتر است که در دست راست قرار گیرد.بیان شده است که هر ساله در روز ۱۹ فروردین خورشید به مکان خاصی در آسمان میرسد و حالتی معادل با شب قدر را به وجود می آورد. در این روز خورشید در مقایسه با سایر کواکب روی زمین تسلط بیشتری دارد و آداب و رسوم خاصی برای آن روز بیان شده است. قبل از توضیح آداب و رسوم این روز لازم است با شکل های حرز شرف الشمس که بر روی نگین عقیق (بیشتر عقیق زرد) حکاکی می شود، آشنا شوید.حرز شرف الشمس که بر روی سنگ و یا عقیق زرد حکاکی می‌شود، آداب مخصوص به خودش را دارد و برای بهره بردن کامل از خواص شرف شمس این آداب باید بطور کامل رعایت شود، این دعا از پنج اسم اعظم خدا تشکیل شده است که آن‌ها را کلمه های مبارکه «نور؛ مومن؛ رحمن؛ جمیل؛ الله» گفته‌اند و به جای نوشتن این اسم ها از پنج حرف اول این اسامی به صورت «ن.م.ر.ج.ا» استفاده می کنند. این نقش ها دارای ۱۳ حرف است: ۴ حرف از کتاب تورات، ۴ حرف از کتاب انجیل و ۵ حرف از کتاب قرآن مجید. تصویر حرز شرف الشمس را در زیر آورد‌ه‌ایم که جزء خواص شرف شمس محسوب شود. (البته حکاکی این حرز دقیقا به شکل زیر نیست و پیچیدگی های خاص خود را دارد که احتیاج به تجربه و اطلاعات بیشتری است که کار هر کسی نیست)روی این حرز ۵ اسم از اسامی اعظم خداوند به صورت مخصوصی نوشته می‌شود. البته حکاکی حرز شرف الشمس را هر کسی نمی تواند انجام دهد و رعایت مواردی برای داشتن خواص سنگ شرف الشمس الزامی است. نقل شده است که جهت نتیجه بهتر گرفتن از خواص سنگ شرف الشمس نویسنده این اسم های الهی باید فردی پاک و آگاه باشد و بتواند آداب نوشتن این حرز را به خوبی رعایت کند به عنوان مثال در هنگام حکاکی حرز شرف الشمس، نمی توان یک خط را دوبار حکاکی کرد.

همچنین ببینید  از کجا بفهمیم طلسم شده ایم-علائم فرد طلسم شده

سوالی که خیلی پرسیده میشود:

برای همراه داشتن نگین شرف شمس باید وضو داشت؟ در دستشویی میتوان آن را همراه داشت؟ذکر شرف الشمس به صورت حروف و اشکالی رمزگونه نوشته می شود و ضرورتی ندارد فردی که نگین شرف شمس همراه خود دارد وضو داشته باشد. همراه داشتن آن در اماکنی مانند دستشویی و حمام نیز مشکلی ندارد.

 

 

                                                                برگرفته از سایت دعاگو

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.