دعای احضار شخص جلب محبت و علاقه تضمینی

0

دعای احضار شخص جلب محبت و علاقه تضمینی

در این پست به شما عزیزان گره گشای اسلامی و قوی می آموزیم که باعث می شود عشق و محبت یک شخص را جلب کرده و در واقع اگر می خواهید زندگی تان را عاری از خطر و بلا کنید قطعا ادعیه بهترین روش هستند، متن کامل دعای احضار شخص جلب محبت و علاقه تضمینی را از دعایاب بخواهید.

دعای احضار شخص جلب محبت و علاقه تضمینی
دعای احضار شخص جلب محبت و علاقه

دعای مهر و محبت,دعای مهر و محبت بین زن و شوهر,دعای مهر و محبت از راه دور,دعای مهر و محبت بین دو نفر,دعای مهر و محبت قوی,دعاي مهر و محبت قوي,دعاي مهر و محبت,دعای مهر و محبت با میخ,دعای مهر و محبت قوی از راه دور,دعای مهر و محبت همسر,دعا مهر و محبت قوی,دعاي مهر و محبت همسر,دعای مهر و محبت شوهر,دعای مهر و محبت زن وشوهر,دعاي مهر و محبت شوهر,دعای مهر و محبت بین همسران,دعا مهر و محبت زن وشوهر,دعا برای مهر و محبت همسر,دعای مهر محبت همسر,دعا جهت مهر و محبت همسر

دعای احضار شخص جلب محبت و علاقه تضمینی:

هر که خواهد که همسر او مفتون و فریفته او گردد,هفت میخ آهنی که به اندازه یک انگشت باشد گرفته بر هر یک یکمرتبه سوره یاسین بقصد مودت خوانده دم کند( فوت کند) و بگوید.

( سوختم دل و جان فلان بن فلانرا) بجای آن اسم مطلوب و مادر او را بگوید و میخها را در دیگدان نهد و بزیرش آتش افروزد و وقتیکه میخها گرم شدند مطلوبش دیوانه وار بیقرار گشته حاضر آید.

توضیحات:

1-منظور از دیگدان یعنی میخ ها را  روی اجاق گاز قرار دهید  یا ظرفی در اجاق گاز روی آتش قرار داده و میخ ها را داخل آن ظرف قرار دهید

2- روز های انجام این عملیات از اول تا ۱۵ ماه های قمری می باشد

3-سعی کنید در ساعات طرف مقابلتان را حساب کنید و در همان ساعات انجام دهید

4-در روزهای نحس این کار را انجام ندهید.

5-خواهشا برای این عملیات برام تماس نگیرید.اگه سوالی بود فقط در همین پست برام میل بزنید.

6-در هنگام این عملیات حتما وضو بگیرید.

7-دهنتان را در هنگام گرم کردن میخ ها شیرین کنید.

8- در هنگام شروع عملیات موکلان آن روز را صدا بزنید.

برگرفته از سایت هاروس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.