دعای عشق و علاقه میان زوج های جوان و محبت مجرب

0

دعای عشق و علاقه میان زوج های جوان و محبت مجرب

در یکی دیگر از ادعیه و اذکار سایت دعایاب می خوانیم دعای عشق و علاقه میان زوج های جوان و محبت مجرب را. باعث می شود که علاقه و محبت دختر و پسری که ممکن است در زمان نامزدی نسبت به هم سرد شوند باز هم جلب شود. این دعا همین طور سبب رفع اختلاف نیز می شود.

دعای عشق و علاقه میان زوج های جوان و محبت مجرب
دعای عشق و علاقه میان زوج های جوان و محبت مجرب

دعای عشق و علاقه,دعای عشق و علاقه بین زن و شوهر,دعای عشق و علاقه شدید,دعای عشق و علاقه از راه دور,دعای عشق و علاقه شدید از راه دور,دعای عشق و علاقه بین دو نفر,دعای عشق و علاقه مرد به زن,دعای افزایش عشق و علاقه,دعای ایجاد عشق و علاقه,دعا برای عشق و علاقه,دعا برای عشق و علاقه بین زن و شوهر,دعا برای عشق و علاقه شدید,دعای ایجاد عشق و علاقه از راه دور,دعا برای افزایش عشق و علاقه,دعا برای ایجاد عشق و علاقه.

دعای عشق و محبت مجرب و فوری:

این اسم شریفه و مبارکه دعوت مختص به خود را هم دارد که البته برای محبت و تحبیب قلب است.
بطور سربسته بخشی از دعوت بدوح که البته بسیار مجرب و موثر در محبت است را ذکر مینمایم و آن این است:

بسم الله الرحمن الرحیم

همچنین ببینید  دعای بسیارمجرب جهت وفا کردن عهد کسی که به شما قول داده

یابدوح یا صاحب النصر والفتوح باسمک الممدوح توفق الروح إلى الروح بالنبی المشفع و بما کتب القلم فی اللوح بحق ارتفاع الروح اللهم هیج قلب کذا إلى کذا اجیبو بحق ودود یا للطهطیل مهطهطیل قهطیطیل……………… بحق الغالبین امرهم علیکم الرؤوس الأربعة جبرائیل ومیکائیل وإسرافیل وعزرائیل لکهکائیل میائیل قیائیل فیائیل نیائیل………………………

و البته برای دعوت این اسم مبارکه انجام انصراف عمار مکان دعوت مبارکه از بایدهاست. صرف آن، سوره مبارکه الزلزلة با تکرار اشتاتا است.

بخور این دعوت اختصاصا الند الاسود  و…….. که تعجین آن طبق نظر استاد دعوت میباشد.وقت شروع دعوت در ساعت سعد و البته زهره (روز جمعه) است.

أعذنی اللهم وأولادی وأهلی وأصحابی وأحبابی ومن أحاطت به شفقة قلبی وجدران بیتی من جور السلطان ، وکید الشیطان وتقلب الأعیان ، وعثرات اللسان ، وحسد الأهل والجیران وممن جدَ واجتهدَ وحشدَ فقعدَ ورمى فقصدَ.بفضل مائة ألف ألف ألف لا حول ولا قوة إلا بالله العلی العظیم.

برگرفته از سایت دعاشفا

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.