دعای فوری زبان بند برای پیش بردن کار ها و مشکلات

0

دعای فوری زبان بند برای پیش بردن کار ها و مشکلات

در صورتی که درگیر مشکلات و گرفتاری و گره در کار خود هستید. به شما عزیزان پیشنهاد می کنیم که در ادامه این مطلب دعای فوری زبان بند برای پیش بردن کار ها و مشکلات را بخوانید. در واقع این گونه دعا ها سریع الاجابه هستند.یعنی در مدت زمان کوتاهی مشکل شما را حل کرده و شما را به خواسته دلتان می رسانند. مراد دلتان در این وضعیت به حقیقت می پیوندد.

دعای فوری زبان بند برای پیش بردن کار ها و مشکلات
دعای زبان بند برای پیش بردن کار ها و مشکلات

دعای زبان بند,دعای زبان بند قوی برای شوهر,دعای زبان بند صم بکم عمی,دعای زبان بند قوی برای ازدواج,دعای زبان بند چیست,دعای زبان بند برای کار,دعای زبان بند گنج های معنوی,دعای زبان بند قوی برای همه,دعای زبان بند و مطیع شدن,دعای زبان بند قوی زیر سنگ,دعای زبان بند قوی برای شوهر از راه دور,دعای زبان بند قوی برای شوهر فوری,دعای زبان بند قوی برای شوهرم,دعای فوری زبان بند برای پیش بردن کار ها و مشکلات,دعای زبان بند قوی برای شوهر زیر سنگ,دعای زبان بند قوی برای شوهر صم بکم,دعای زبان بند قوی برای شوهر شکاک,دعای زبان بند قوی برای همسر,دعای زبان بند قوی برای ازدواج سریع الاثر,دعای زبان بند و مطیع شدن از راه دور,دعای زبان بند قوی زیر سنگ برای شوهر,دعای زبان بند قوی زیر سنگ مجرب,دعای زبان بند قوی و فوری زیر سنگ

در مواردی که به فردی دسترسی ندارید و می خواهید از راه دور زبان وی به صورت قوی و فوری بسته شود نیاز است که دعای زبان بند قوی و فوری از راه دور را که در زیر آمده است هنگام وزش باد بخوانید و به باد فوت کنید. ( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی از راه دور برای ازدواج )

« تذْرُوهُ الرِّيَاحُ وَكَانَ اللَّهُ عَلَى كُلِّ شَيْءٍ مُّقْتَدِرًا. رَبَّنَا اكْشِفْ عَنَّا الْعَذَابَ إِنَّا مُؤْمِنُونَ. يَوْمَئِذٍ يَصْدُرُ النَّاسُ أَشْتَاتًا. انْفِرُواْ خِفَافًا وَثِقَالًا »

دعای فوری پیش بردن کار:

بسم الله الرحمن الرحیم صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَرْجِعُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْقِلُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَعْلمونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَفقهُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَنطقُونَ صُمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ لاَ یَتکلّمُونَ لَا إِلَهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحَانَکَ إِنِّی کُنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ…..زاییده شکم …..(نام شخص مورد نظر و نام مادرش)

به یاد داشته باشید اگر قصد شما بازگشت رابطه تمام شده پس از جدایی است پس غیر از استفاده از دعاها باید به مهارت های ارتباطی و دانش خود نیز بیفزایید زیرا همانطور که خداوند در قرآن فرموده است: نیست از برای انسان مگر کوشش و تلاشی که انجام داده است.

برگرفته از سایت اهنوس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.