دعای مجرب برای ازدواج و بخت نیک و یافتن همسر موافق و مطیع

0

دعای مجرب برای ازدواج و بخت نیک و یافتن همسر موافق و مطیع

در این پست از سایت دعایاب دعای مجرب برای ازدواج و بخت نیک و یافتن همسر موافق و مطیع را برای شما عزیزان قرار دادیم . ذکر و دعای مجرب و قوی و تضمینی برای بخت گشایی دختران جوان و پیدا کردن همسر مناسب و موافق برای پسران . اگر دختر و پسر جوانی می خواهند بختشان باز شود و ازدواج کنند این دعا را بخوانند که بسیار موثر می باشد …

دعای مجرب برای ازدواج و بخت نیک و یافتن همسر موافق و مطیع
دعای مجرب برای ازدواج و بخت نیک

دعای مجرب برای ازدواج و بخت نیک و یافتن همسر موافق و مطیع,دعای تضمینی ازدواج,دعای برای ازدواج سریع,دعای برای ازدواج با معشوق,دعای برای ازدواج,دعای برای ازدواج سریع دختر,دعای برای ازدواج پسر,دعای برای ازدواج جوانان,دعای برای ازدواج فوری,دعای برای ازدواج با پسر مورد علاقه, دعای قوی برای یافتن همسر مناسب, دعای سریع الاجابه ازدواج اسان دختران, دعای یافتن همسر مطیع, بخت گشایی مردان و پسران و باطل سحر, بهترین دعای بخت گشایی و ازدواج دختران مجرد, حرز ابودجانه جهت بخت گشایی و بر طرف کردن سحر و طلسم و نحسی و ازدواج فوری

دعای ازدواج و بخت گشایی:

برای ازدواج و بخت نیک و یافتن همسر موافق و مطیع (خصوصا برای دختر خانمها) نوشته ذیل را با گلاب و زعفران و در کاغذ بدون خط بنویسد و به بازوی چپ ببندد . بسیار مجرب است.

قل ان الفضل بید الله یوتیه من یشاء والله واسع علیم یختص برحمته من یشاء والله ذوالفضل العظیم

دعای تضمینی برای جلب خواستگار زیاد و تسهیل امر ازدواج:

با حضور و توجه قلبی سوره های مبارکه ذیل را بر آبی پاک قرائت کند و در روز جمعه قبل از اذان مغرب با آن آب غسل کند و بعد از آن سوره مبارکه طه را سه مرتبه قرائت کند ، به اذن خداوند متعال خواستگاران زیادی پیدا خواهند شد.
سوره های مبارکه ذیل را قرائت کند :

۱سوره الفلق ( ۷ مرتبه ).

۲-سوره الناس ( ۷ مرتبه ).

۳-سوره الإخلاص ( ۷۱ مرتبه ).

۴-سوره طه ( ۲ مرتبه).

۵-سوره الکافرون ( یک مرتبه ).

اذکار و دستورالعمل بخت گشایی و ابطال سحر را روزهای یکشنبه ، پنج شنبه و جمعه (طلوع آفتاب) انجام دهید.(هرساعتی میتوانیدانجام دهیدولی طلوع آفتاب بهترین زمان است) روز شروع به اذکار از ایام منحوسه مانند قمر در برج عقرب نباشد. برای دانستن ایام منحوسه به تقویم های نجومی رجوع نمائید یا از اهل خبره ، آن را جویا شوید.

برگرفته ار سایت هاروس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.