دعای پشیمانی شوهر از طلاق

0

دعای پشیمانی شوهر از طلاق

دعای پشیمانی شوهر از طلاق در مواقعی که همسر مرد دیگر میلی به ادامه زندگی با زوجه خود ندارد و می خواهد که این وصلت را فصخ کند بسیار مجرب و کار ساز است. هنگامی که این دعا را با دستوری که در ادامه برای شما شرح داده می شود را اجرایی کنید حتما هم نتیجه ی مثبت حاصل می شود و هم آنکه در نزد همسر خود عزیز و دوست داشتنی می شوید.

دعای پشیمانی شوهر از طلاق
دعای پشیمانی شوهر از طلاق

عای برگشت شوهر از طلاق, دعای منصرف شدن شوهر از طلاق, دعای ازدواج بعد از طلاق ,دعا برای برگشت شوهر از طلاق, دعای برگرداندن همسر ,دعای برگرداندن همسر به خانه, دعای برگرداندن همسر از راه دور ,دعاهای برگرداندن همسر ,دعای احضار همسر, دعای برگشت همسر به زندگی ,دعای برگشت همسر بعد از طلاق ,دعای برگشت همسر از راه دور

دعای فاصله گرفتن شوهر : در زمانیکه شوهر شما سعی بر فاصله گرفتن از شما را دارد و دیگر مهر و محبت شما برای او معنا و مفهومی ندارد می توانید از این دعا استفاه کنید و همسرتان را از تصمیم به طلاق و جداییی پشیمان و منصرف کنید.لازم است تا دعایی که در ادامه خواهد آمد را صد مرتبه بخوانید و به خوراک و غذایی که برای همسرتان آماده می کنید آن را فوت کنید یا بدمید . اینکار موجب می شود تا در سریع ترین زمان ممکن شوهر شما از تصمیم خودش منصرف گشته و در نهایت موجبات عزیز و محترم شدن شما در نزد او فراهم خواهد شد.« اللهم حببنی الی خلقک و افض علی من سعه رزقک و وفقنی للقیام باداء حقک برحمتک و رضوانک و منک و احسانک یا کریم » نکته : حتما لازم است که همسر از غذایی که برای او آماده کرده اید میل کند حتی به اندازه یک قاشق و یا کمتر.

همچنین ببینید  دعای برگشت همسر به زندگی و پشیمانی رفتن

دعای برگرداندن همسر : یکی از معتبرترین دستوراتی که در مورد دعای پشیمانی شوهر و فاصله گرفتن شوهر می توانیم به شما معرفی کنیم دعایی است که نیز در ادامه می توانید آن را برای خواسته خود و برگرداندن همسرتان به نزد خود اجرایی کنید. درواقع این دعا نمونه ای دیگر از دعاهایی می باشد که بابت پشیمان شدن شوهر از طلاق بسیار مجرب می باشد و شما می بایست در شب وضو بگیرید و دعای کعجزه آسای برگشت همسر و دعای پشیمان شدن شوهر از طلاق آمده است را چهارده مرتبه بخوانید. این دعا را به عنوان دعایی تحت معجزه ی بازگشت همسر بسیار قوی عمل می کند. « زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنطَرَهِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّهِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَهِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَاللّهُ عِندَهُ حُسْنُ الْمَآبِ »

برگرفته از دعا786

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.