دعای گره گشا برای باز شدن در های بسته و رفع سختی ها

0

دعای گره گشا برای باز شدن در های بسته و رفع سختی ها

در این مطلب از سایت دعایاب یک بار دیگر به شما عزیزان گره گشای پرخیر و اسلامی می آموزیم که باعث می شود از سختی ها، گرفتاری ها، مشکلات و بلا ها رها شوید و اگر درگیر اتفاقات بد و منفی زیاد هستید دعای گره گشا برای باز شدن در های بسته و رفع سختی ها را بیاموزید.

دعای گره گشا برای باز شدن در های بسته و رفع سختی ها
دعای گره گشا برای باز شدن در های بسته و رفع سختی ها

حرز قوی و مجرب گره گشایی, حرز گره گشایی امام زمان ,دعای حضرت موسی برای گره گشایی زبان, دعای اسم اعظم-گره گشایی -رفع گرفتاری, گره گشایی سریع با طلسم بلقیس, گره گشایی سریع با طلسم بلقیس, دعا برای رفع سختی و گشودن گرفتگی کارها, دعای رفع سختی و مشکلات

هشتم شیخ احمد بن فهد و دیگران روایت کرده اند که مردى به خدمت حضرت امام موسى کاظم علیه السلام شکایت کرد که کار من بسته شده است و به هر کارى که متوجّه مى شوم سودى نمى یابم و به هر حاجت که رُو مى نهم برآورده نمى شود حضرت فرمود که بعد از نماز صبح ده مرتبه بگو ((سُبْحانَ اللَّهِ الْعَظیمِ وَبِحَمْدِهِ اَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَاَسْئَلُهُ مِنْ فَضْلِهِ)) راوى گفت که اندک زمانى که بر این مداومت کردم جمعى از بادیه آمدند و خبر دادند مرا که مردى از اقوام تو مُرده و به غیر از تو وارثى ندارد پس مال بسیار بدست من آمد و تا حال بى نیازم .
مفاتیح الجنان ، مرحوم حاج شیخ عباس قمی (رحمه الله علیه).

از حضرت زین‌العابدین (علیه السلام) روایت شده که می‌فرمایند :پدرم در روز عاشورا مرا به سینه خویش چسبانید و در حالی که از زخم‌هایشان خون، فوران می‌کرد،

فرمود: ای فرزند! دعایی را که فاطمه (علیها السلام) آن را به من آموخت فراگیر، او از رسول الله (صلی الله علیه و آله) و آن حضرت نیز از جبرییل آن را فرا گرفته بود تا در حوائج، مهمّات، اندوه و حوادث تلخی که بر او وارد می‌شود و پیش‌آمدهای عظیمی که رخ می‌دهد آنرا بخواند.

سپس فرمود: بخوان:بحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ.

برگرفته از سایت هاروس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.