دعا برای آشتی داماد با خانواده زن و افزایش محبت بین داماد و خانواده زن

0

دعا برای آشتی داماد با خانواده زن و افزایش محبت بین داماد و خانواده زن

در این پست از سایت دعایاب دعا برای آشتی داماد با خانواده زن و افزایش محبت بین داماد و خانواده زن را قرار دادیم . دعای زیر از دعاهای قوی و مجرب برای رفع کدورت و اختلاف و دلخوری و ناراحتی بین داماد با خانواده زن و ایجاد صلح و آشتی و دوستی و مودت و افزایش مهر و محبت میان خانواده زن و داماد می باشد .

دعا برای آشتی داماد با خانواده زن و افزایش محبت بین داماد و خانواده زن
دعا برای آشتی داماد با خانواده زن و افزایش محبت بین داماد و خانواده زن

دعا برای آشتی داماد با خانواده زن و افزایش محبت بین داماد و خانواده زن, دعا برای آشتی بین داماد با خانواده زن ,دعای آشتی داماد با خانواده زن ,دعای اشتی داماد با مادر زن, دعای آشتی فوری بین دو دوست ,دعای آشتی فوری شوهر ,دعای آشتی فوری با فلفل سیاه, دعای آشتی دعای آشتی مادر و فرزند, دعای آشتی با شوهر, دعای آشتی با خدا ,دعای آشتی مادر و دختر, دعای آشتی شوهر, دعای آشتی با همسر, دعای آشتی با معشوق, دعای آشتی بین مادر و فرزند, دعا برای آشتی مادر و فرزند, دعایی برای آشتی مادر و فرزند ,دعا برای اشتی بین مادر و فرزند, دعای آشتی با شوهرم ,دعای اشتی با شوهر از راه دور ,دعای آشتی شوهر با زنش ,دعای آشتی شوهر با زن, دعا آشتی با همسر, دعای آشتی با مادر شوهر ,دعا جهت آشتی با شوهر

دعای مجرب برای رفع کدورت خانوادگی: اگر میان دو برادر یا خواهری یا رفیق یا خویشی کدورت واقع شده باشد بنویس سوره مبارکه والتین را تا اسفل السافلین بر قطعه نانی در وقت طلوع آفتاب یا طلوع قمر نوشته و به او بخوراند و اسم آن ها را در آخر سوره به این طریق بنویس ثُمَّ رَدَدناک فلان زاییده فلان اسفل فلان زائیده فلان به جای فلان اسامی را بنویس.

همچنین ببینید  دعای مهر و محبت – دعای جلب نظر – دوست داشتن

آیه برای آشتی و رفع کدورت میان دو نفر: آیه شریفه ذیل را سه مرتبه قرائت کند و به سمت فردی که مد نظر است بدمد ، حتما میان آنها آشتی برقرار خواهد گردید و حتی فرد مقابل از او عذر خواهی خواهد نمود. آیه ذیل را بخواند : وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ .

آیه مجرب برای رفع کدورت و دلخوری : مجرب است به جهت نفاق و کدورت و دلخوری میان زن و شوهر هر دو نیت کنند به جهت برقراری صلح و عاطفه میان آنها و و با رعایت کردن کامل اداب و شرایط آیه ٧٢ سوره یاسین [وَذَلَّلْناها لَهُمْ فَمِنْها رَکُوبُهُمْ وَ مِنْها یَأْکُلُونَ] را به تعداد ٧۱ مرتبه رو به قبله بر هر خوردنی یا خوراکی و یا هر غذای شیرین بخواند و میل نمایند ان شاءالله محبت میانشان برقرار گردد.

آیات مجرب برای افزایش مهر و محبت: آیات شریفه ذیل از سوره یس را بر هفت تکه یا دانه نمک بخواند (بصورت تک به تک) و بر آنها بدمد و سپس بگوید به اسم فلان فرزند فلان علی محبه فلان فرزند فلان (اسم شخص مورد نظر و مادرش و سپس اسم خودش و مادرش را بگوید) و سپس آن نمکها را یک یک در آتش بیاندازد . فرد مطلوبش بی قرار میشود و محبتش بسیار زیاد خواهد شد. قَالَ مَنْ یُحْیِی الْعِظَامَ وَهِیَ رَمِیمٌ قُلْ یُحْیِیهَا الَّذِی أَنْشَأَهَا أَوَّلَ مَرَّهٍ وَهُوَ بِکُلِّ خَلْقٍ عَلِیمٌ الَّذِی جَعَلَ لَکُمْ مِنَ الشَّجَرِ الْأَخْضَرِ نَارًا فَإِذَا أَنْتُمْ مِنْهُ تُوقِدُونَ.

همچنین ببینید  طلسم برای آشتی و رفع سوء ظن میان زن و شوهر

آیات قرآنی برای آشتی و محبت میان زن و شوهر: دستورالعمل ذیل را انجام دهد و سه روز آنرا تکرار کند. چهارده مرتبه آیات شریفه پنجاه و چهار تا پنجاه و ششم از سوره مبارکه اعراف را با خلوص قلبی بر ظرفی از اب پاک بخواند و سپس قدری از آن آب را بنوشد و بقیه را در چهار گوشه اتاق یا منزل بپاشد. میان آنها محبت بسیار زیاد برقرار خواهد شد. مجرب است.

آیات ذیل از سوره مبارکه اعراف را بخواند : إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ (۵۴) ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ (۵۵) وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ (۵۶).

آیه سریع الاجابه رفع تنفر و خصومت: جهت رفع خصومت و دشمنی آیه ۱۷ سوره یس رانوشته و با خود نگه دارید. اگر میخواهید تا دیگران از خصومت و دشمنی دست بردارند اگر میتوانید این آیه را نوشته و به یکی از طرفین بدهید. و اگر نمیتوانید فقط این آیه رابنویسید و از آن نگهداری نمایید.ابتدا وضو بگیرید نیت کنید و سپس شروع به نوشتن آیه نمایید. شرح این آیه این است.بسم الله الرحمن الرحیم * وَمَا عَلَیْنَا إِلاَّ الْبَلاَغُ الْمُبِینُ *

برگرفته از سایت دعاشفا

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.