دعا برای عمل جراحی موفق-دعای آسان شدن عمل جراحی

0

دعا برای عمل جراحی موفق-دعای آسان شدن عمل جراحی

در این پست از سایت دعایاب دعا برای عمل جراحی موفق-دعای آسان شدن عمل جراحی را قرار دادیم . دعای قرآنی بسیار مجرب از اهل بیت (ع) برای شفای مریض در اتاق عمل و انجام عمل جراحی موفق و اسان در این مطلب را حتما ببینید.

دعا برای عمل جراحی موفق,دعای آسان شدن عمل جراحی
                دعا برای عمل جراحی موفق,دعای آسان شدن عمل جراحی

دعا برای عمل جراحی موفق, دعا برای عمل جراحی قلب, دعای برای عمل جراحی, دعا برای راحتی عمل جراحی, دعا برای قبل عمل جراحی, متن دعا برای عمل جراحی, دعا برای اینکه عمل جراحی موفق ,دعای مخصوص عمل جراحی ,دعای شفای بیمار در اتاق عمل, دعای عمل جراحی آسان, ذکر و دعای موقع عمل جراحی ,دعای سریع الاجابه برای اتاق عمل ,دعای حین عمل جراحی

هر که بیمار باشد و این دعا را در آن بیماری چهل مرتبه بخواند، به امید خدا شفا پیدا کند…این دعا برای شفای مریض یا بیمار است بخوانید ان شاء الله شفا یابد .در زبده الدعوات روایت کرده است :رسول خدا (ص) به خانه حضرت فاطمه (س) آمد. امام حسن را بیمار یافت و این منظره بر آن حضرت خیلی گران آمد. جبرئیل نازل شد و گفت: یا محمد تعلیم کنم تو را دعایی که با آن فرزندتازناخوشی خلاص گردد، پس خواند:اللهم لا اله الا انت العلی العظیم ذو السلطان القدیم و المن العظیم و الوجه الکریملا اله الا انت العلی العظیم ولی الکلمات التامات و الدعوات المستجابات خل ما اصبح. پس حضرت این دعا را خواند و دست خود را بر پیشانی امام حسن (ع) گذاشت و شفا یافت.دعایی که در موقع بیماری باید خوانده شود :در جواهر القرآن آمده است:هر که بیمار باشد و این دعا را در آن بیماری چهل مرتبه بخواند، به امید خدا شفا پیدا کند.” لا اله الا انت سبحانک انی کنت من ظالمین “اگر در آن مریضی بمبرد ثواب شهدا را دریابد و اگر صحت یابد گناهان وی آمرزیده گردد.سوره مبارکه حشر:هرگاه این سوره قرآن کریم را با خلوص بر بیمار بخوانند انشاالله شفابخش است.در روایتی از نبی مکرم اسلام (ص) آمده است:هنگام قرائت سه ایه آخر سوره حشر دست را بر سر بگذارید و آیات را قرائت نمایید که این دستور جبرییل است از جانب خداوند . و این عمل شفای همه بیماری هاست به جز مرگ.

همچنین ببینید  دعای درمان بیماری های جسمی جوان و کودک مجرب

برگرفته از سایت اهنوس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.