دعوت در علوم غریبه چیست و اجازه استاد برای دعوت موکل

0

دعوت در علوم غریبه چیست و اجازه استاد برای دعوت موکل

در این پست از سایت  دعایاب دعوت در علوم غریبه چیست و اجازه استاد برای دعوت موکل در علوم غریبه را قرار دادیم . دعوت موکلین در علوم غریبه با استفاده از ذکر و دعاهای خاصی انجام می شود . برای دعوت موکل باید از استاد عامل اجازه گرفت . در ادامه از سایت دعایاب با نحوه دعوت موکل در علوم غریبه آشنا خواهید شد …

دعوت در علوم غریبه چیست و اجازه استاد برای دعوت موکل
دعوت در علوم غریبه چیست و اجازه استاد برای دعوت موکل

 

دعوت در علوم غریبه چیست و اجازه استاد برای دعوت موکل, دعوت موکلین سوره یس ,دعوت موکل سوره حمد, دعوت موکل سوره توحید, دعوت موکل سوره کوثر, دعوت موکل سوره فیل, استاد احضار موکل, دعای موکل دار یا من الارض بقدرته, دعای موکل فرد, دعای موکل دار امام حسین,دعای موکل کبیره ,دعای موکل دار برای رفع گرفتاری ,دعای موکل فرد برای رفع گرفتاری, دعای موکل دار

 

۱- برخی دوستان درمورد عزیمت و دعوت برهتیه سوال کرده بودند. لطفا در مورد این دعوت مختصری بفرمایید؟

قبلا مطالبی مختصر در مورد این دعوت بیان شده است. کلمه برهتیه به معنای سبوح و قدوس است.این دعوت معروف به دعوت عهد قدیم است.در واقع این دعوت قسم عظیمی است برای جمیع طوایف جن و ارواح علویه و سفلیه و تعداد خاصی قرائت بر آن مترتب است.زمان خواندن این دعوت معمولا بعد از نماز عشاء است.بخورات آن استقراض المکی و برخی بخورات دیگراست و خاتم این دعوت نیز خاتم غزالی است.

 

۲- آقای دکتر بابایی قبلا معنی پنج اسم از اسامی دعوت برهتیه را ذکر کردید. لطفا معانی اسماء یازدهم تا پانزدهم را بفرمایید؟

همچنین ببینید  دعای دفع همزاد برای ازدواج و رهایی از شر همزاد بد جهت ازدواج

بطور مختصر معنی پنج اسم دیگر (اسماء یازدهم تا پانزدهم) ازاسماء برهتیه (که البته همگی اینها از اسماء مبارکه باریتعالی میباشد ) به این قرار است:

اسم یازدهم از اسماء برهتیه : قَلْنَهُوْدٍ(۱۹۵) معنای این اسم، متین است. اسم دوازدهم از اسماء برهتیه: بَرْشَانٍ(۵۵۳)معنای این اسم ، یا الله یا عزیز میباشد. اسم سیزدهم از اسماء برهتیه: کَظْهِیرٍ(۹۳۵)معنای این اسم ، یا رحیم است و بعضا به معنای سبحانک الله. اسم چهاردهم از اسماء برهتیه: نَمُوشَلَخٍ(۱۰۲۶)معنی اسم فوق یالله یاهو میباشد.اسم پانزدهم از اسماء برهتیه : بَرْهَیُولا(۲۵۴)معنی اسم فوق یاکافی و یاسمیع میباشد. معنی دیگری که برای آن ذکر شده است الله أمان الخائفین میباشد.ببینید، دعوت برهتیه اگر موفقیت آمیز باشد معزم میتواند چندین عاملیت در آن بگیرد که از جمله آنها منادل وجلب وکشف واستنزال وجمع الاخبار و استخبار الغایب و…. هست. در واقع موکلین این دعوت (در صورتی که مهر و خاتم طاعت آن از موکل دعوت گرفته شود ) میتوانند کارهای زیادی انجام دهند. موکل دعوت برهتیه از آوردن اشیاء مختلف گرفته تا استخبار از غایب و تحبیب و جلب و تهییج (مهر و محبت) و از این قبیل را میتواند انجام میدهد. در واقع با تسخیر موکل این دعوت (گرفتن خاتم طاعت) هزاران کار از این نوع قابل انجام است. همانطور که گفتم این مورد حتما باید تحت نظر استاد عامل دعوت باشد و غیر از آن امکان پذیر نیست.

 

پست های مرتبط

۳- در مورد دعوت هوتریه نظر شما چیست ؟

دعوت هوتریه نیز از جمله دعوات معروف در علوم غریبه است. البته از آن دعواتی است که حتما باید ایام تتریض آن با دقت و مراقبه کامل و با راهنمایی استاد عامل این دعوت باشد.طهارت کامل ثوب ومکان و بدن شرط است. در این دعوت نباید حتی صدای گریه کودک، انجام دعوت را بهم بزند و….

 

۴- کیفیت قرائت و انجام این دعوت چگونه است ؟

این دعوت عظیم الشان با نام خداوند باریتعالی شروع میشود و ابتدای آن دو رکعت نماز شکر جهت توفیق از سوی باریتعالی است و اینکه در ایام ریاضت و پس از آن خداوند جل جلاله استعانت فرماید و معزم موفق شود.انجام دعوت به این صورت است که صبح و ظهر و عصر و مغربو عشاء باید دعوت قرائت شود. دعوت باید روزانه و در واقع در جوف لیل (۱۰۰۲) مرتبه قرائت شود که  البته بخورات خاص خود را هم دارد. این دعوت در علوم غریبه البته زجر خاص خود را هم دارد که معروف به زجر هوتریه میباشد.
 

 

۵- در مورد دعوت هوتریه چه نکاتی باید رعایت شود؟

مندل آن باید حتما با اذن استاد عامل دعوت انجام و کشیده شود. انصراف عمار مکان نیز بسیار مهم است.بخورات و تعجین و ترکیب آن با راهنمائی استاد عامل دعوت است و نوع ریاضت این دعوت نیز جلالی است.اللهُمَّ أنْتَ رَبّی لا إلهَ إلا أنتَ عَلَیک توکّلتُ وأنْتَ رَبُّ العَرشِ العَظِیم ما شَاءَ اللهُ کانَ ومَا لمْ یشَأ لم یکُن أعْلَمُ أنَّ اللهَ على کلِّ شَىْءٍ قَدِیر وأنَّ اللهَ قدْ أحَاطَ بِکُلِّ شىْءٍ عِلْمًا اللهُمَّ إنّی أعُوذُ بِکَ مِن شَرِّ کُلِّ دَابَّهٍ أنتَ ءاخِذٌ بِنَاصِیَتِهَا إنّ رَبّی على صِرَاطٍ مُسْتَقِیْم.

همچنین ببینید  توضیحی مختصر و مفید در مورد سحر و جادوی سیاه

                                                                     . برگرفته از نوشته های  استاد احمدرضا بابایی.

 

                                                                . برای مطالب بیشتر به سایت دعاشفا مراجعه کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.