ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما

0

ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما

در این مطلب از سایت دعایاب ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما را قرار دادیم. برای عذرخواهی و آشتی میان زن و شوهر و رفع کدورت میان آنها این ذکر و دعای مجرب را خوانده ان شاءالله میان آنها صلح و آشتی برقرار خواهد شد.

ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما
                 ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما

ذکر و دعایی بسیار مجرب برای آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما ,ذکر عذر خواهی, دعای عذرخواهی طرف مقابل ,ذکر و دعا برای آشتی زن و شوهر, ذکر و دعای فوری برای اشتی بین زن و شوهر ,دعای عذرخواهی دشمن, دعایی برای آشتی بین زن و شوهر, دعایی برای آشتی بین زن و شوهر لجباز ,دعایی برای آشتی بین دو نفر, دعایی برای آشتی با همسر, دعایی برای آشتی پدر و پسر, دعایی برای آشتی بین دو دوست ,دعایی برای آشتی دو نفر, دعا قوی مخصوص صلح و آشتی میان دو نفر

 آشتی و عذرخواهی طرف مقابل از شما:برای اینکه شخص مطلوب با شما اشتی نماید و یا عذرخواهی کند، این آیه را سه مر تبه بخواند و بر روی کسی که قهر کرده بدمد البته آشتی خواهد کرد و عذر خواهد طلبید . و این از مجربات است آیه ۱۱۵ سوره انعام وَتَمَّتْ کَلِمَتُ رَبِّکَ صِدْقًا وَعَدْلًا لاَّ مُبَدِّلِ لِکَلِمَاتِهِ وَهُوَ السَّمِیعُ الْعَلِیمُ مخازن ج۱ برای آشتی و رفع کدورت میان دو نفر آیه شریفه ذیل را سه مرتبه قرائت کند و به سمت فردی که مد نظر است بدمد ، حتما میان آنها آشتی برقرار خواهد گردید و حتی فرد مقابل از او عذر خواهی خواهد نمود. آیه ذیل را بخواند:  وتَمَّتْ کَلِمَهُ رَبِّکَ صِدْقاً وَ عَدْلاً لا مُبَّدِلَ لِکَلِماتِهِ وَ هُوَ السَّمیعُ الْعَلیمُ .

همچنین ببینید  دعای عاشق شدن پسر به دختر مجرب و قوی

دعای آشتی میان زن و شوهر : برای آشتی میان زن و شوهر و رفع کدورت میان آنها ، در ابتدا هفت بار صلوات بفرستد و سپس سوره مبارکه نساء را قرائت کند و در پایان هم هفت بار صلوات بفرستد. میان آنها صلح و آشتی برقرار خواهد شد. دعای آشتی و محبت زن و شوهر: برای آشتی و محبت میان زن و شوهر دستورالعمل ذیل را انجام دهد و سه روز آنرا تکرار کند. چهارده مرتبه آیات شریفه پنجاه و چهار تا پنجاه و ششم از سوره مبارکه اعراف را با خلوص قلبی بر ظرفی از اب پاک بخواند و سپس قدری از آن آب را بنوشد و بقیه را در چهار گوشه اتاق یا منزل بپاشد. میان آنها محبت بسیار زیاد برقرار خواهد شد. مجرب است.

آیات از سوره مبارکه اعراف  را بخواند : إِنَّ رَبَّکُمُ اللَّهُ الَّذِی خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ فِی سِتَّهِ أَیَّامٍ ثُمَّ اسْتَوَىٰ عَلَى الْعَرْشِ یُغْشِی اللَّیْلَ النَّهَارَ یَطْلُبُهُ حَثِیثًا وَالشَّمْسَ وَالْقَمَرَ وَالنُّجُومَ مُسَخَّرَاتٍ بِأَمْرِهِ ۗ أَلَا لَهُ الْخَلْقُ وَالْأَمْرُ ۗ تَبَارَکَ اللَّهُ رَبُّ الْعَالَمِینَ (۵۴) ادْعُوا رَبَّکُمْ تَضَرُّعًا وَخُفْیَهً ۚ إِنَّهُ لَا یُحِبُّ الْمُعْتَدِینَ (۵۵) وَلَا تُفْسِدُوا فِی الْأَرْضِ بَعْدَ إِصْلَاحِهَا وَادْعُوهُ خَوْفًا وَطَمَعًا ۚ إِنَّ رَحْمَتَ اللَّهِ قَرِیبٌ مِّنَ الْمُحْسِنِینَ (۵۶)

برگرفته از سایت ملکوت786

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.