صلیب در گنج یابی – صلیب در گنج یابی نشانه چیست؟

0

صلیب در گنج یابی – صلیب در گنج یابی نشانه چیست؟

در این پست از سایت دعایاب صلیب در گنج یابیصلیب در گنج یابی نشانه چیست؟ را قرار داده ایم.صلیب از زمان های کهن پیش مردم محترم بوده است.و نمادی از به صلیب کشیده شدن حضرت عیسی مسیح می باشد . در زمینه گنج و دفینه یانی خود نشان و علامت مخصوصی می باشد که می تواند در جستجوی گنج راهنما باشد.

صلیب در گنج یابی – صلیب در گنج یابی نشانه چیست؟
صلیب در گنج یابی – نشانه چیست؟

صلیب در گنج یابی,جوغن و صلیب,صلیب در گنج,نشان صلیب سرخ,نشان صلیب در دفینه,نشان صلیب در گنج یابی,نشان صلیب شوالیه های معبد,نشان صلیب آهنین,نشان صلیب,نشان صلیب شکسته در دفینه یابی,نشان صلیب شوالیه

نشانه صلیب در گنج یابی:

نشانه صلیب نمادی برای قبور شاهان ارمنی، کشیشان کلیسا و مردمان مسیحی از دوران ظهور عیسی تا به کنون بوده است. علامت صلیب زمانی که در داخل غار باشد به مقبره شاه رومی و یا سرداری اشاره دارد که در ایران کشته شده و همراه با مراسم مذهبی وی را کف غار به عمق سه متر دفن نموده اند. پس از کنار گذاشتن خاک نرم کف غار به گل پخته و سرانجام به تابوت خواهید رسید. داخل تابوت طلا و جواهرات با ارزش جمله جام های منقوش وجود دارد. لذا بدون دستکش به اسکلت ها دست نزنید احتمال قوی زهر آلود هستند. در ادامه نشانه صلیب را روی صخره و سنگ تفسیر خواهیم نمود.

همچنین ببینید  دعای برطرف شدن چشم درد شدید مجرب و تجربه شده

صلیب نشانه قبر مسیحیان:

علامت صلیب در صورتی که روی سنگ و صخره باشد به چندین حالت حکاکی شده است. حالت اول در هفت قدمی شرق (جهت طلوع آفتاب) تپه ای قرار دارد که روی آن تکه سفال های اشکانی و ساسانی پخش شده اند. اینگونه تپه های دارای ورودی پلمپ شده میباشند که بر اساس اهمیت و ارزش مقبره به اتاقکی دارای جواهرات سفید از جمله مروارید و الماس ختم می گردد. نشانه صلیب در گنج یابی در صورتی که در سه قدمی اش سنگی سیاه قرار داشته باشد و جنس آن با جنس بقیه ی سنگهای منطقه متفاوت باشد مربوط به کشیش مسیحی یا همان کاهن کلیسا ارمنیست. اینگونه قبور در عمق پنج متری زیر همان سنگ سیاه قرار گرفته و دارای کتاب مقدس، سکه های طلا و از همه مهمتر نقشه و کروکی بعضی از کلیسا و مقبره های شاهیست.

صلیب در گنج یابی,جوغن و صلیب,صلیب در گنج,نشان صلیب سرخ,نشان صلیب در دفینه,نشان صلیب در گنج یابی,نشان صلیب شوالیه های معبد,نشان صلیب آهنین,نشان صلیب,نشان صلیب شکسته در دفینه یابی,نشان صلیب شوالیه.

برگرفته از سایت ملکوتی ها

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.