طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه

0

طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه

در این پست از سایت دعایاب طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه را قرار دادیم . طلسم حقیقت دارد و در گذشته پس از مخفی کردن و پنهان کردن اشیای با ارزش و گران قیمت آن را طلسم نیز می کردند تا کسی نتواند به آنها دسترسی داشته باشد …

طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه
طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه

طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه ,گنج در دفینه یابی ,گنج و دفینه یابی به روش علمی, فیلم گنج یابی دفینه ,اموزش گنج یابی دفینه, استاد گنج و دفینه یابی ,کتاب گنج و دفینه یابی ,غار گنج در دفینه یابی, طلسم گنج یاب, طلسم یافتن دفینه ,تاثیر طلسم محبت ,تاثیر طلسم سوسن غساله, تاثیر طلسم در ازدواج ,تاثیر طلسم بر زندگی انسان, تاثیر طلسم بازگشت معشوق, تاثیر طلسم زبان بند, طلسم دفینه جن, طلسم دفینه و جابجایی دفینه چیست ,آیا طلسم جابجایی دفینه در گنج یابی حقیقت دارد؟ ,انگشتر طلسمی ,اثرات طلسم بر روی جوینده گنج ,انگشتر موکل دار, باطل کردن طلسم و سحر, انگشتر طلسم سلیمان ,چگونگی از بین بردن و باطل کردن سحر و طلسم نحسی

طلسم در گنج و دفینه یابی و تاثیر طلسم بر روی جویندگان دفینه

در گذشته از عناصر بازدارنده زیادی در حفاری جهت جلوگیری از دسترسی به دفینه استفاده می شد مثل تله های فیزیکی ، موکل در قبل از اسلام و بعد از اسلام از طلسم . بسیاری از کارشناس نماها که از علوم حفاری چیزی نمیدانند و تجربه ای ندارند به طور کلی طلسم را رد می کنند در صورتی که طلسم کاملا واقعیه و وجود دارد.

حال ببینیم طلسم به طور کلی چیه؟

طلسم (به انگلیسی: Talisman) شیء یا نگاره‌ای متشکل از واژگان، شمارگان، اشکال و جداول است که دارای قدرت جادویی یا ماورایی است. زمان ماندگاری طلسم بسته به تعیین عامل و ارجاعات او به مبادی انرژی‌های غریبه است. تفاوت مهم میان دعا و طلسم، چگونگی فعال‌سازی آنها است که دعا را به زبان مرسوم و کامل می‌نویسند، ولی در طلسم واژه‌هایی از دعا را با حروف مرموز می‌نویسند. به همین دلیل فهم نوشته‌های روی آن برای همه ممکن نیست. معمولاً طلسم را بسته به عنصر وجودی شخصی که طلسم برای او نوشته می‌شود می‌نویسند. طبق تعاریف استادان علوم غریبه عنصر وجودی هر انسان می‌تواند آب، خاک، باد یا آتش باشد و طلسم شخصی را که مثلاً عنصرش آب است در رودخانه، دریا یا چاه می‌اندازند. معمولاً در نوشتن طلسم از جدول اعداد ابجد کبیر و صغیر استفاده می‌کنند.

در مفهوم کلی و کاربردی طلسم چیزی است که :

بنا بر پاره‌ای از باورها دارای خاصیت‌ها و ویژگی‌های جادویی یا وابسته به مراسم مذهبیِ ویژه‌ای است که می‌تواند برای صاحب آن اقبال ارائه دهد یا احتمالاً او را از شر یا آسیب حفاظت کند.به هر حال طلسم وجود دارد و اگر در حین حفاری دفینه دعای رفع آن قرائت نشود آسیب جدی روحی روانی به حفاران وارد می کند که نمونه های بسیاری از این طلسمات و تاثیر مخرب آن بر روح و روان حفاران دفینه دیده شده است.

همچنین ببینید  دعای مجرب برای جلوگیری از طلاق سریع الاجابه

برای مطالب بیشتر به سایت دعاشفا مراجعه کنید.

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.