طلسم فوری برای تسخیر افراد – روش نوشتن طلسم

0

طلسم فوری برای تسخیر افراد – روش نوشتن طلسم

در این پست از سایت دعایاب طلسم فوری برای تسخیر افرادروش نوشتن طلسم را قرار داده ایم.چنانچه تمایل دارید فردی را تسخیر خود کنید به طوری که جز شما نبیند و نشنود طلسم تسخیر را انجام دهید. در ادامه مطلب روش نوشتن طلسم را قرار داده ایم.به خصوص این طلسم برای زن و شوهر هایی که می خواهد همسرشان جز آنها شخص دیگری را نبیند ،کاربرد دارد.

طلسم فوری برای تسخیر افراد – روش نوشتن طلسم
طلسم فوری برای تسخیر افراد – روش نوشتن طلسم

طلسم تسخیر همسر,طلسم تسخیر قلب مرد,طلسم تسخیر افراد,طلسم تسخیر قلب شخص مورد نظر,طلسم تسخیر قلب زن,طلسم تسخیر یعنی چه,طلسم تسخیر زن,طلسم تسخیر قلب سوزاندنی,روش نوشتن طلسم سوسن غساله,روش نوشتن طلسم خشت سفید,روش نوشتن طلسم محبت,روش نوشتن طلسم ثروت,روش نوشتن طلسم زبان بند,روش نوشتن طلسم مقلاص,روش نوشتن طلسم عین علی,طریقه نوشتن طلسم لیلی و مجنون.

طلسم تسخیر افراد:

اگر خواستید شخصی را مطیع خودکنید که ازاطاعت شما به حق سربازنزند.مخصوصا خانم ها واقایانی که دراین خصوص مشکل دارند .مثلا شوهرشخصی تنها به حرف مادرشوهروخواهرشوهربوده وتوجه ای به خواسته های همسرش نداردویا بالعکس زنی که به خواسته های همسرش توجهی نمیکندوفقط به حرف مادر و پدر و دوست وامثالهم هست بایددر وقت ظهر ۲۰۰ مرتبه این اذکار را بخوانی .

یقینا در عرض سه روز آن شخص مطیع تو خواهد شد و هر حاجتی که از او داشته باشی برآورده خواهد کرد و آن ذکر این است :

اللهُمَّ انَتَ القادِرُ وَ اَنَا المَقدُور فَمَن یَدَعُ المَقدُورَ اِلَّا القادِرُ یا رَبِّ  یا رَبِّ  یا رَبِّ

دعای تسخیر دیگران:

برای محبت:این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز ۵ شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است

همچنین ببینید  دعای سریع الاتاثیر برای جوش خوردن معامله و موفقیت در معامله

روش طلسم نوشتن:

مسخر كردن افراد از طريق سحر و جادو امكان دارد و برخي از اذكار و اوراد و ادعيه درباره تسخير افراد از طريق سحر و جادو و…وجود دارد و برخي از كتاب ها نيز در اين باره تاليف شده است كه البته ما نمي توانيم آنها را تاييد يا تكذيب كنيم.

توضيح بيشتر اينكه : در اين که سحر از چه تاريخي به وجود آمده، بحث فراوان است. اين قدر مي توان گفت که سحر از زمان هاي خيلي قديم در ميان مردم رواج داشته است، ولي تاريخ دقيقي براي آن در دست نيست و نيز نمي توان گفت چه کسي براي نخستين بار جادوگري را به وجود آورد.(تفسير نمونه، آيت الله مکارم شيرازي، ج ۱، ص ۲۷۷).

آنچه که از آيات قرآن بر مي آيد اين است که سحر در شهرهاي کهن همانند کلدان و مصر در زمان حضرت موسي و فرعون و پيش از آن در زمان حضرت نوح (ذاريات، ۵۲) رواج داشته است. (تفسير تسنيم، آيت الله جوادي آملي، ج ۵، ص ۶۸۸).

چگونه دیگران را طلسم کنیم:

برای محبت عزیمت زیر رو در روز چهار شنبه ساعت شمس یا مشتری بنویس در همان روز هم در آتش بیانداز تا مطلوب به محبت و عشق تو گرفتار شود.
۱۱۱ ۲ ۹ ۱۱۱ مما کو دو لام.

همچنین ببینید  حرز اختصاصی شرف الشمس

طلسم كردن دختر: این اسماء را در ورقه ای سفید به مشک و زعفران و گلاب نوشته و را طالب همراه خود نگه دارد و بخور برای انجام این عمل صندل سرخ و عود خوشبو است و این عمل را باید در روز 5 شنبه در ساعت مشتری یا در روز جمعه در ساعت زهره انجام داد و در اول ماه بهتر است.

بسم الله الرحمن الرحیم اشازنوش 3 کفیطیوش 3 دبراوش 3 قیوش 3 ثنوش 3 قنوش 3 شجکیوش 3 هبوش 3 طقطقوش 3 توکلوا یا خدام هذه اسماء و اجلبوا قلب فلان بنت فلان الی فلان بن فلان الوحا 3 العجل 3 الساعة.

دعا برای تسخیر قلب معشوق از راه دور:

یک عدد تخم مرغ بیاور و بر آن این طلسم را 7 مرتبه بنویس و سپس آنرا در خاک مدفون کنید و برروی آن آتش روشن کن و این عمل را در روز 5 شنبه در ساعت مشتری و در اول ماه باد انجام داد و بخور برای این عمل صندل سرخ می باشد و طالع طالب قمر در عقرب نباشد.
786
اقبلت فلانة بنت فلان الی فلان بن فلان و هذا طلسم 1 لا 98 111
111 11 لا 39طا لا 81 الوحا 3 العجل 3 الساعة.

برگرفته از سایت ملکوتی ها

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.