عوارض و نشانه های طلسم و سحر خوراندنی در شخص

0

عوارض و نشانه های طلسم و سحر خوراندنی در شخص

در این مطلب از سایت دعایاب به عوارض و نشانه های طلسم و سحر خوراندنی در شخص پرداخته ایم. برای دانستن علائم و نشانه های طلسم خورانده شده مطلب عنوان شده را بخوانید که ان شالله کارگشا باشد.

عوارض و نشانه های طلسم و سحر خوراندنی در شخص
عوارض و نشانه های طلسم و سحر خوراندنی در شخص

علائم و نشانه های طلسم و سحر خورانده شده و روش و نحوه باطل کردن طلسم ,طلسم و سحر خورانده شده ,طلسم خوردنی چگونه طلسمی است ؟ ,سحری که توسط دشمنان به شخص خورانده می شود, روش باطل کردن طلسم خوراندنی, چگونگی از بین بردن طلسم و سحر ,نشانه های طلسم خوراندنی در انسان

تعریف این نوع طلسم و سحر:سحر و طلسم خوراندنی نوعی از طلسم است که در بطن و خون و پوست فرد مسحور و مطلسم وارد می شود وهر کجا که فرد و شخص برود سحر و طلسم هم همراه اوست و این همان سحر خوراندنی میباشد.

طریقه عمل کردن این طلسم:این نوع سحر و طلسم عبارت از این است که ساحر و طلسم کننده اسم شخص مورد نظر را به همراه نام مادرش بر ورقه ای مینویسد (به صورت حروف و ارقام جدا و مفرقه ) و سپس نام موکل (جن) و در آخر نیز آنچه که موکل باید انجام دهد.

شرط انجام شدن این نوع طلسم هم این است که طلسم کننده موکل داشته باشد. پس از احضار، موکل انجام عمل و طلسم نوشته و ترسیم شده در ورقه را عهده دار خواهد گردید.
پس از اینکه شخص مورد نظر از خوردنی که از قبل طلسم در آن قرار گرفته است بخورد یا بیاشامد منافذ بدنش باز خواهد شد و موکل در او حلول خواهد نمود (وارد جسمش خواهد شد) و کاری که از او خواسته شده است انجام میدهد.
ورقه ای که طلسم بر روی آن نوشته شده است در مقداری آب انداخته میشود و این آب یا نوشانده میشود و یا در غذای فرد انداخته میشود و به او خورانده میشود.

همچنین ببینید  دعای ام صبیان برای خارج کردن جن از بدن کودک

عوارض و نشانه های این نوع از طلسم و سحر:مشکلات گوارشی شدید و اینکه شخص احساس قولنج و دلپیچه و گرفتگی و انقباضات شدید در معده خواهد داشت و این فرایند مداوم است.سرگیجه های مداوم و مستمر.گریه های بدون دلیل.احساس حالت تهوع مداوم و مکرر خصوصا در اثنای طلسم شدن.نفس نفس زدن بیش از حد از بینی و زیاد شدن آب دهان.درد شدید در ناحیه شکمی.احساس حرارت و تهوع شدید.سرو صدای ناحیه شکمی (بطن) و زیاد شدن گازهای شکمی در زمان طلسم.دردهای شدید مقطعی.خروج رایحه کریهه (بوهای ناخوشایند) از معده از طریق دهان.عدم رغبت به خوردن و آشامیدن.امساک مزمن (نخوردن و نیاشامیدن) در بعضی حالات.ضعف قوه بینایی و اینکه در چشم خود نوری را مشاهده مینماید.از علامات و نشانه های مهم سحر و طلسم خوردنی سیاه شدن چهره است. این علامت در زمان باطل شدن طلسم از بین میرود و رنگ رخسار و صورت شخص طلسم شده به حالت عادی خود برمیگردد.

عوارض طلسم در هنگام خواب عبارتند از:حالت خفگی و اینکه فرد احساس میکند که حرارت جسمش زیاد شده.گریه در خواب دیگر اینکه فرد طلسم شده خوابهای پریشان پی در پی و مستمر میبیندخواب ماهی میبیند ، خواب باران میبیند ، خواب دریا و اینکه در حال غرق شدن در دریاست.

برگرفته از سایت هاروس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.