فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل

فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل

0

فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل

فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل
فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل

فال و طالع بینی برای متولدین برج حمل همراه با باز کردن سرکتاب برای تمای افراد متولد برج حمل را سایت دعایاب فراهم کرده ایم.جامع ترین و کامل ترین فال و سرکتاب برای متولدین برج حمل که اولین برج از برج های دوازدهگانه فلکی می باشد که همان ماه فروردین می باشد.

فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل,طالع برج حمل ابجد,طالع برج حمل مرد,طالع برج حمل النسا,طالع برج حمل مردان,طالع برج حمل مرد,طالع برج حمل النسا,طالع برج حمل ابجد,طالع بینی برج حمل زنان,سنگ طالع برج حمل,طالع ازدواج برج حمل,طالع کامل برج حمل,طالع متولدین برج حمل,طالع بینی برج حمل زنان,طالع بینی برج حمل مردان,طالع بینی برج جوزا مردان,طالع بینی برج حمل زنان,طالع بینی برج حمل مردان,طالع بینی برج حمل,طالع بینی برج جوزا,طالع بینی برج سرطان مرد,برج حمل,برج حمل چه ماهی است

 

فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل

فال و طالع و سرکتاب برای متولدین برج حمل ( زنان و مردان )

روش محاسبه :

( این برج حمل نه آن برج حملی است که برای فال ماه تولد استفاده میشود بلکه این با ان متفاوت است و اینگونه به دست می اید که بعد از حساب نام فرد و نام مادرش که به حروف ابجد در می آید و با هم جمع میشود و به دوازده تقسیم میشود 

باقیمانده هر چه ماند به دوازده برج حساب میشود اگر یکی باقی ماند باید برج حمل را بخواند و اگر دو ماند برج ثور را و الی اخر 

برای حروف گ چ پ ژ که در عربی نیست برای گ از حرف ج استفاده کند و برای پ از ب و برای ژ از ز )

طالع بینی برج حمل زنان :

هر آن زنی که به طالع حمل باشد زنی است میانه بالا ( قد متوسط ) و ابرو کشیده و زیرک و عاقل و دانا که هم ستاره با حضرت خدیجه الکبری است و در هرخانه که قدم گذارد دولت و اقبال بر سر اهل خانه است و اولاد طاق ( یعنی فرد ” یکی یا سه تا یا پنج تا …)

همچنین ببینید  فال و طالع بینی متولد برج قوس,سر کتاب برای متولد برج قوس

در طالع دارد و از سه نفر آنها بهره مند شود و با شوهر مشفق و مهربان است و در امورات خانه داری بسیار ساعی و کاردان و عاقل است و زود خشم گیرد و زود فرو نشیند – یک زن در همسایگی او در مقام عداوت است ( این همسایه در طول زندگی فرد ظاهر میشود که ممکن است تا الان ظاهر شده باشد و یا در اینده ظاهر شود ) و نشانه ان زن کوتاه قد و ازرق چشم ( آبی ) و سفید چهره که در ظاهر با او در مقام دوستی است و در باطن در مقام دشمنی که بیم هلاک باشد ، از او حذر کند خود را به خداوند جل جلاله بسپارد .

صاحب این طالع در امورات خانه خود بسیار عاقل و دانا و زیرک است و در امورات زندگانی خود بیناست . دل خود را با خدا صاف کند و هرگز ناشکری نکند تا دست به هر کاری می زند زود اصلاح شود . در میان خویشان یک نفر او را نصیحت میکند و او خیال میکند که با او دشمنی دارد ، البته نصیحت او را قبول کند تا در صدمه نیفتد و هرگز محتاج نشود .

در امر دین داری خود برقرار باشد و کاهل نمازی نباید بکند و در امورات خانه داری و شوهر داری ثابت باشد و مراوده با مردم ناکس نکند تا هیچ وقت به بلای دنیا و اخرت مبتلا نشود و هرگاه اولاد او نشود یا نماند ، از سادات موسوی دعا بگیرد تا بماند و نذری هم کرده است باید ادا کند .

همچنین ببینید  سرکتاب شخصی و طالع بینی ابجدی و معاینه روحانی با موکل توسط استاد

بسازد صاحب این طالع را رخت سبز و روز پنج شنبه ( یعنی لباس سبز رنگ برای او خوش یمن است و روزهای پنج شنبه برای او برکت دارد و اگر میخواهد کاری را شروع کند یا خواستگاری دارد روز پنج شنبه قرار بگذارد ) – دعای جوشن کبیر ( که کتاب جیبی ان در کتابفروشی ها هست ) با خود دارد تا از بلیات محفوظ بماند .

فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل
فال و طالع بینی متولد برج حمل,سرکتاب برای متولدین برج حمل

فال و طالع بینی برای متولدین برج حمل همراه با باز کردن سرکتاب برای تمای افراد متولد برج حمل را سایت دعایاب فراهم کرده ایم.فال و طالع بینی برای متولد برج حمل که از برج های دوزدهگانه می باشد را در سایت دعایاب قرار داده ایم.

سرکتاب برج حمل مردان :

هر شخصی که به طالع حمل باشد ستاره مولای متقیان امیر مومنان حضرت علی علیه السلام است .

مردی است بلند قد و خوش خلق و خوش اقبال و در طرف راست صورت او خالی یا نشانی باشد که نشانه دولت و اقبال وخوشبختی است .

از کارهای ناشایسته خوشش نمی اید ، و دروغگو را دشمن میداند ، دروغ به او نمی سازد . باید از حرام بپرهیزد ، اگر یک شاهی از حرام به دست اورد ده برابر از مال او تلف شود . وقتی کاری ناشایسته می کند زود پشیمان میشود . زود خشم میگیرد و زود هم فرو می نشیند .

از چشم بد به او نقصان ( کمی و کاستی ) می رسد . دعای چشم زخم و حرز امام جواد علیه السلام با خود دارد تا از بلیات محفوظ ماند . خانه دولت او برج ثور است ( یعنی کارهای تجاری ، معاملاتی یا هر کار دیگری که برای او خوشی و سعادت به همراه میاورد را در برج ثور یعنی اردیبهشت انجام دهد ) .

همچنین ببینید  فال و طالع بینی متولد برج اسد,سر کتاب برای متولدین برج اسد

خرید و فروش برای او نیکو است . هر چه تلف کند زود به دست او اید . نحوستی در کارش پیدا شده که انشا الله به زودی رفع شود . باید در نماز کاهلی نکند و در مسائل دینی خود بسیار دقیق شود و ساعی باشد . خانه بیماری او سنبله است ( یعنی در برج سنبله که شهریور است احتمال بیماری او بیشتر است حال چه بیماری زود گذر و چه بیماری سخت)

بیماری وی بیشتر از درد پهلو و کمر باشد ، در سن ۱۴ سالگی خطر مرگ او را تهدید میکند که اگر از ان بگذرد عمر او تا نود ۹۰ سال هم میتواند برسد . ماه نو را به روی قران نگاه کند ( یعنی اول ماه همینکه هلال ماه رو دید روی قران نگاه کند ) .

حیوان سُم شکافته از قبیل گاو و گوسفند در استانه خانه داشته باشد برای او مبارک است ( البته این در مورد خانه های خارج از شهر بیشتر عملی است ) .

به هر کس وفا کند جفا بیند ، از صدقه دادن به فقرا کوتاهی نکند تا از بلیات محفوظ ماند انشا الله تعالی .

 

برج حمل اولین برج از بروج دوازدهگانه صور فلکی می باشد،برج حمل همان ماه فروردین ماه می باشد.برای تمامی افراد متولد برج حمل فال و طالع  مخصوص قرار دارد که برای آشنایی شما مطالب سایت دعایاب را تهیه کرده ایم.

برج حمل در جدول,برج حمل اسد قوس,برج حمل به انگلیسی,برج حمل طالع بینی,برج حمل زنان,برج حمل مردان,طالع بینی سال 1401,طالع بینی ماه ها,طالع بینی چینی,طالع بینی ازدواج,طالع بینی اسم,طالع بینی انلاین,طالع بینی اسم همسر آینده,طالع بینی آینده,فال حافظ,فال روزانه,فال تاروت,فال انبیا,فال قهوه,فال شمع,فال عطسه,فال قران

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.