فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان

فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان

0

فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان

فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان
فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان

 

فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان,طالع برج میزان زنان,طالع برج میزان مرد,طالع برج میزان مردان,طالع برج میزان النسا,فال ابجد برج میزان,فال روزانه برج میزان,طالع بینی برج میزان مرد,طالع بینی برج جدی زنان,طالع بینی برج جدی,طالع بینی برج جدی 2019,طالع بینی ابجد برج میزان,سرکتاب برج میزان,برج میزان به انگلیسی,برج میزان طالع,برج میزان زنان,برج میزان خصوصیات,برج میزان الیوم,برج میزان طالع بینی,برج میزان کی خصوصیات,برج میزان ۱۴۰1,فال ابجد برج میزان

 

فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان

فال و طالع بینی و سرکتاب متولدین برج میزان ( مردان و زنان )

طالع بینی و سرکتاب مردان متولد برج میزان :

هر شخصی که بطالع میزان باشد مثل ترازو است ( منظم و متعادل و منصف و با عدالت ، مگر اینکه عوامل دیگر مانع بروز این صفات در او شود ) .

هم ستاره حضرت آدم ع است و او مردی کوتاه اندام و چهار شانه و ابرو کشیده و بسیار عاقل و زیرک و کاردان و با استعداد و سخن گوی ( یعنی خوب حرف می زند ) . دروغگو را دشمن دارد ( از دروغ متنفر است ) .

از سخن خوش جان را فدا کند ( برای پیشبرد حرفتان ، با او با زبان خوش حرف بزنید ) . در کار خود عاقل و زیرک و دانا باشد . شرکت و حرام او را نسازد و با هر کس شرکت کند از عهده برنیاید و حرام هم او را سازگار نباشد اگر یک ریال حرام بدست آورد صد برابر از دستش برود .

همچنین ببینید  فال و طالع بینی متولدین برج میزان,سرکتاب برای زنان و مردان متولد برج میزان

هرگز خواب خود را برای کسی نقل نکند چرا که شاید انبیاء و ائمه ع را در خواب ببیند . زندگانی بر او خوش گذرد باید که حمد و ثنای خدا را بجای آورد و در نماز کاهلی نکند . دشمنان بسیار و بدگو دارد از آنها باید حذر کند .

دل خود را با حق تعالی صاف دارد و پدر و مادر پیش از او بمیرند و از آنها نفع نبیند از برادر و خواهر کمتر وفا بیند و با او موافق نباشند . صاحب این طالع را بسازد از ماه ها ، ماه رمضان ( یعنی این ماه برایش مبارک است و کاری و معامله بزرگی را در این ماه شروع کند ) و انگشتر یاقوت و فیروزه برایش خوش یُمن است و روز پنجشنبه و لباس سبز برایش شانس می آورد .

ماه نو را بر روی سوره مبارکه یاسین نگاه کند ( اول ماه بعد از دیدن هلال ماه ، بر روی سوره یاسین نگاه کند ) . در سن هشت سالگی خطر مرگ تهدیدش میکند ، چون از آن بگذرد به هشتاد سالگی میرسد دعای جوشن کبیر با خود دارد تا از نظر مردم در امان خدا باشد .

فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان
فال و طالع بینی متولد برج میزان,سر کتاب برای متولدین برج میزان

طالع بینی و سرکتاب زنان متولد برج میزان :

حکماء گفته اند هر زنی که به طالع میزان باشد زنی است راستگو و راست گفتار و راست کردار و دروغگو را دشمن دارد چرا که میزان به معنی ترازو و عدل است .

همچنین ببینید  فال و طالع متولد برج جدی,باز کردن سر کتاب برای متولدین برج جدی

در نماز کاهلی نکند و از ناپاک و نجس و حرام پرهیز کند و از غیبت و تهمت باید حذر کند تا در بلا نیفتد . هر چه بزرگتر شود و سنش بالا رود کارش بالا گیرد و نیکوتر شود . زندگانی را به شادکامی و راحتی گذراند و در امورات زندگانی خود بسیار عاقل و زیرک باشد و شوهر بر وی بسیار مشفق و مهربان است و از پدر و مادر نفع یابد و از برادر و خواهر بهره مند گردد

چون در اول عمر و زندگانی بسیار رنج کشیده ، در وسط و آخر عمر به شادکامی بگذراند و در میان مردم همیشه سرفراز باشد . آتش مزاج است گاه گاه خشم گیرد ولی زود فرو نشیند .

وی را نسازد مال حرام ، چون یک ریال حرام بدست آورد ، صد دینار حلال از دست او برود . بیماری او بیشتر از صفرا و بلغم باشد چون که هر وقت اوقاتش تلخ شود طپش قلب بر او عارض شود ، مداوا نماید تا رفع شود .

مدتی است که بیماری عارض او شده است دعای رفع بیماری و همزاد بگیرد تا رفع شود . صاحب این طالع دو سه تا نذر کرده است و فراموش کرده ، که باید ادا کند تا آنکه مطلبی را که به دل دارد ، روا شود .

در سن سه سالگی خطر مرگ او را تهدید می کند چون از این گذشت به نود سالگی برسد اگر از نامحرمان خود را حفظ کند . صاحب این طالع را بسازد از ماه ها ، ماه ذی قعده ( همون ماهی که تولد امام رضا ع در ان واقع شده )

همچنین ببینید  فال و طالع بینی متولد برج اسد,سر کتاب برای متولدین برج اسد

از روزهای هفته ، دوشنبه ها برایش می سازد ( شانس میاورد ) که در این ماه و این روز ، لباس نو خود را بپوشد و ابتدای کاری را گذاشتن و از جایی به جایی رفتن داشته باشد . حرز ائمه معصومین ع را با خود دارد تا در میان خلائق عزیز و محترم باشد و از تمام بلیات محفوظ باشد .

 

سرکتاب برج میزان زنان,سرکتاب برج میزان,برج میزان طالع بینی,فال حافظ,فال روزانه,فال تاروت,فال انبیا,فال قهوه,فال عطسه,فال شمع,فال ابجد,طالع بینی ماه ها,طالع بینی ازدواج,طالع بینی چینی,طالع بینی اسم,طالع بینی انلاین,طالع بینی آینده,طالع بینی اسم همسر آینده,طالع بینی سال ۱۴۰۱,سرکتاب انلاین,سرکتاب ازدواج,سرکتاب رایگان,سرکتاب ابجد,سرکتاب تعیین جنسیت,سرکتاب با قران,سرکتاب قرانی,سرکتاب آنلاین ازدواج

 

سایت دعایاب مرجع ادعیه و اذکار قرآنی        DOAYAB.COM

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.