چشم زخم چیست؟

0

چشم زخم چیست؟

دعای چشم زخم از حادثه های است که از نظر علمی ثابت شده که واقعا وجود دارد و اثرات بدی روی زندگی شغل و خیلی چیزها اثر می گذارد و روی شخص اثر منفی و مشکلاتی به وجود می آورد می توان با دعاهای خیل قوی که به شما پیشنهاد می دهیم از آیات قرآن به نتیجه عالی برسید و از این مشکل رهایی پیدا کنید

ماشاء الله لا قوة الا بالله العلی العظیم

استفاده از سنگ ها برای دفع چشم زخم
   استفاده از سنگ ها برای دفع چشم زخم

سایت ذکرعرفان درخدمت شماست برای حل این مسائل و مشکلات از ما راهنمایی بخواهیدو بلطف خدا ما می توانیم آنها را از سر راه شما عزیزان برداریم

استفاده از سنگ ها برای دفع چشم زخم

یکی از مهمترین روش ها برای دفع چشم زخم استفاده از سنگ های تصیه شده در روایات برای این موضوع است. به عنوان مثال سنگ شرف شمس خاصیت دفع کردن این پدیده و بیماری‌‌ها را دارد. همچنین در روایتی از امام صادق (ع) در مورد سنگ حدید آمده است که مردی به حضرت عرض کرد : مولای من! من از حاکم سرزمین جزیره می ترسم از این که او مرا به دشمنانم معرفی کند و مرا به آنها دهد.

 

دعای سریع الاجابه برای چشم زخم

برای دفع چشم زخم برای ابطال چشم زخم و دفع نظر بد ، در ابتدا نیت کرده و در زمان سعد و مکانی پاک با رعایت آداب و شرایط و طهارت دعای ذیل را بخواند و آن دعا اینست :

همچنین ببینید  دعای رفع بدزبانی و بد اخلاقی همسر و مهر و محبت زن و شوهر و رفع بداخلاقی فرزند

اَللّهُمَّ ذَا السُّلْطانِ الْعَظیمِ وَالْمَنِّ الْقَدیمِ وَالْوَجْهِ الْکَریمِ ذَا الْکَلِماتِ التّامّاتِ وَالدَّعَواتِ  المُسْتَجابات عافِ فُلاناً مِنْ اَنْفُسِ الْجِنِّ وَ اَعْیُنِ الاِْنْسِ

خدایا ای صاحب سلطنت بزرگ و نعمت دیرین و ذات بزرگوار و صاحب کلمات تام و تمام و دعاهای مستجاب شده عافیت ده فلانی را از نفسهای جنیان و چشم مردم.

همچنین برای ابطال هر نوع چشم زخم میتواند صبح روز جمعه دعای عظیم الشان فوق را بر ظرفی از آب پاک به تعداد هفت مرتبه بخواند و آن آب را در سه نوبت در همان روز جمعه بنوشد.

سوره قرآن برای دفع سحر و جادو
        سوره قرآن برای دفع سحر و جادو

پیشگیری را هم جدی بگیریم

برای اینکه از چشم زخم در امان بمانید ، پیشگیری را هم جدی بگیرید و امکانات خود را خیلی به نمایش نگذارید و درآمد، مخارج و … را پنهان کنید .

اَللّهُمَّ ذَا السُّلْطانِ الْعَظيمِ وَالْمَنِّ الْقَديمِ وَالْوَجْهِ الْكَريمِ ذَا الْكَلِماتِ التّامّاتِ وَالدَّعَواتِ المُسْتَجابات عافِ فُلاناً مِنْ اَنْفُسِ الْجِنِّ وَ اَعْيُنِ الاِْنْسِ

دستورالعمل اخلاقی برای در امان ماندن از چشم زخم

هرکه می خواهد مورد حقد و کینه و چشم و نظر دیگران نشود، سعی کند از

تظاهر به دارا بودن نعمت (خصوصا نزد افراد تنگ نظر) بپرهیزد و به گونه ای

عمل کند که احساسات دگران بر ضد او تحریک نشود .

همچنین ببینید  دعا مهر و محبت پدر به فرزند پسر مجرب و قوی

حضرت علی (ع) فرموده است :

برای تهیه و تامین نیازهای زندگی خود از کتمان و پنهان عمل کردن کمک بگیرید،زیرا تمام صاحبان نعمت مورد حسد دگران اند. (میزان الحکمه، جلد ۲، ص ۴۲۵)

 

 

ذکرعرفان سايت ادعيه و اذکار ختومات   www.zekrerfan.com    @zekrerfan

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.