ذکر و دعایی تضمینی و قوی برای غنی شدن از مال دنیا

0

ذکر و دعایی تضمینی و قوی برای غنی شدن از مال دنیا

دعایی که امروز در سایت دعایاب برای شما عزیزان قرار دادیم ذکر و دعایی تضمینی و قوی برای غنی شدن از مال دنیا می باشد . در ادامه مطلب همراه باشید . با آرزوی قبولی طاعات و عبادات تمامی شما عزیزان.

ذکر و دعایی تضمینی و قوی برای غنی شدن از مال دنیا
ذکر و دعایی تضمینی و قوی برای غنی شدن از مال دنیا

دعای قوی جهت غنی شدن, دعای بی نیازی از مال و ثروت دنیا, دعای تضمینی مخصوص غنی شدن از پول و مال دنیا, باطل کردن سحر و طلسم رزق و روزی, افزایش رزق و روزی در مغازه, انگشتر موکل دار برای رزق و روزی, تاثیرات شگفت انگیز نعل اسب-دعای قوی رزق و روزی نعل اسب.

دعای بی نیازی از مال دنیا، ذکر روزی و ثروت:برای توسعه رزق سه مرتبه در یک جلسه با وضو رو به قبله سوره طارق را بخواند و در حین تلاوت با کسی صحبت نکند موثر می باشد.

منبع : هزار و یک ختم ص 93

برای توانگری روز 4 شنبه آخر ماه صفر هر یک از سوره های الم نشرح و والتین و اذاجاء نصر الله و قل هو الله را 7 مرتبه بخواند از مال دنیا غنی و بی نیاز می شود .

منبع : هزار و یک ختم ص 93

این دعای زیبا و جالب برای ثروتمند شدن بسیار مناسب است. دعای زیبا برای ثروتمند شدن اگر بنا باشد تا آیه ای از قرآن کریم را بعنوان مجرب ترین آیه جهت وسعت رزق و روزی و گشایش کسب و کار و خیر و برکت بدانیم، بدون شک آن آیه؛ آیات 2و3 سوره طلاق است که به و من یتق الله مشهور می باشد. در خصوص خواص این آیات، بزرگان فرموده اند که تأثیرآن در گشایش روزی و برکت در رزق مجرب و تضمینی است اما باید با اخلاص و مداومت خوانده شود.

همچنین ببینید  دعای پیروزی در بازار و کسب درآمد چند برابر مجرب

پیامبر اکرم(ص) فرمود: من آیه اى را در قرآن مى شناسم که اگر تمام انسانها دست به دامن آن شوند براى حل مشکلات آنها کافى است و آن آیات سوّم و چهارم سوره طلاق است.

«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً».

ختم آیه من یتق الله جهت وسعت رزق و روزی:از برای وسعت رزق و گشایش روزی در روز پنجشنبه اول ماه شروع کرده و تا چهل و یک روز هر روز سیصد و پنجاه و نه مرتبه آیه مذکور- آیات دو و سه سوره طلاق:

و من یتق الله تا لکل شی قدرا – را بدون تکلم با کسی بخواند که بسیار مجرب است و بعد از اتمام هر آیه بگوید:  “یا فتاح یا رزاق یا واسع”.

خاصیت آیه «من یتق الله…» {در برکت در مال و وسعت رزق و روزی}.

هر کس تقوای الهی پیشه کند و از گناه دوری کند  ،خداوند راه نجاتی برای او فراهم می کند و او را از جایی که گمان ندارد روزی می دهد و هر کس بر خدا توکل نماید خدا او را کفایت می کند و خداوند فرمان خود را به انجام می رساند و خدا برای هر چیزی اندازه ای داده است.

همچنین ببینید  دعا های زیاد شدن پول – دعای چندبرابر شدن ثروت

این آیه از امید بخش ترین آیات قرآن کریم است که تلاوت آن دل را صفا و و جان را نور می بخشد در حدیثی از ابوذر غفاری نقل شده که حضرت رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمود: من آیه ای را در قرآن می شناسم که اگر تمام انسانها دست به دامن آن زنند برای حل مشکلات آنها کافی است پس آیه فوق را سه مرتبه با تکرار تلاوت فرمود.

و در حدیث دیگر فرمود: خداوند پرهیزگاران را از شبهات دنیا و حالات سخت مرگ و شدائد روز قیامت رهایی بخشید. البته مفهوم آیه این نیست که انسان دست از تلاش و کوشش بکشد.

چنانچه حضرت صادق علیه السلام فرمود: وقتی آیه فوق نازل شد عده ی درها را به روی خود بسته و رو به عبادت آوردند و گفتند خداوند روزی ما را عهد ه دار شد. این خبر به گوش پیغمبر رسید کسی را نزد آنها فرستاد که چرا چنین کرده اید هر کس چنین کاری کند دعای او مستجاب نمی شود بر شما باد بر کار و تلاش همراه با تقوا.

در اعتبار و وثاقت این ذکر جهت گشایش روزی و وسعت رزق همین بس که این ذکر از آیات شریفه قرآن است و معنی و مفهوم آن نیز، راه خروج از مشکلات و کفایت در سختیها را می رساند.

بسم الله الرحمن الرحیم+«وَ مَنْ یَتَّقِ اللهَ یَجْعَلْ لَهُ مَخْرَجاً* وَ یَرْزُقْهُ مِنْ حَیْث لا یَحْتَسِبُ وَ مَنْ یَتَوَکَّلْ عَلَى اللهِ فَهُوَ حَسْبُهُ اِنَّ اللهَ بالِغُ اَمْرِهِ قَدْ جَعَلَ اللهُ لِکُلِّ شَیْىء قَدْراً»

همچنین ببینید  دعا بسیار مجرب برای گشایش رزق و روزی قوی

توکلت علی الله و به نستعین انه خیر ناصر ومعین.اللهم اجعل صلوتی و نسکی و محیای ومماتی لک رب العالمین. الهم ارزقنا رزقا حلالا طیبا واسعا کثیرا. انک خیر الرازقین.یا ارحم الراحمین.

برگرفته از سایت دعا786

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.