دعای بستن زبان دشمنان و حسودان مجرب و قوی

0

دعای بستن زبان دشمنان و حسودان مجرب و قوی

در این پست از سایت دعایابDOAYAB.COM که مرجع ادعیه و اذکار قرآنی می باشد.دعاهایی برای بستن زبان دشمن و حسودان قرار داده تا بتوانید آنها را از و زندگی خود دور سازید و در آرامش کامل زندگی کنید .

دعای زبان بند دشمن,دعای زبان بند دشمن سریع الاجابه,دعای زبان بند مجرب از راه دور,دعای زبان بند مجرب ,نوشتن دعای زبان بند مجرب,دعا برای زبان بند مجرب,دعای زبان بند قوی و مجرب برای جمیع خلایق,دعای مجرب زبان بند مادر شوهر,مجرب ترین دعای زبان بند

دعای بستن زبان دشمنان
                                        دعای بستن زبان دشمنان 

دعا‌های زبان بند دشمن

آیه زیر از سوره یس را در مورد لزوم برای بستن زبان دشمن بخوانید :

« اَلیَوم نَختِمُ عَلی اَفواهِهِم وَ تُکَلِمُنا اَیدیَهُم وَ تَشهَدُ اَرجُلَهُم بِما کانوا یَکسِبون »

آیه کریمه زیر را ۱۰۰۰ با وضو مرتبه بخوانید :

« الله لطیف بعباده یرزق من یشاء و هو القوی العزیز  »

امام صادق (ع) فرمودند : به هر کسی تهمت زده شد اگر سوره نور را هفت بار بخواند از آن تهمت رهایی پیدا می‌کند. امام صادق (ع) فرمودند : به نیت دفع شر سخن چینان و غمازان سوره جمعه را هشت بار بخواند.

همچنین ببینید  دعای مجرب و قوی زبانبند برای کار سریع الاثر

این بند برای بستن زبان دشمن است و برای هنگامی که می‌خواهید امر صلاح دینی انجام دهید.

اللَّهُمَّ إِنِّی أَسْأَلُکَ بِاسْمِکَ یَا عَاصِمُ یَا قَائِمُ یَا دَائِمُ یَا رَاحِمُ یَا سَالِمُ یَا حَاکِمُ یَا عَالِمُ یَا قَاسِمُ یَا قَابِضُ یَا بَاسِطُ 

 

دعای دیگر برای بستن زبان دشمنان

هر روز، اول غسل کند و بعد از نماز صبح یا مغرب یا نماز شب، اول صد بار بر حضرت محمد و آل او صلوات بفرستد و 3 بار سوره توحید، 10 بار آیت الکرسی، 1 بار سوره فلق و ناس، 80 بار ذکر یا حسیب، 10 بار لا حول لا قوه الا بالله العلی و العظیم بخواند و بعد به خود فوت کند و بگویید :

خداوندا، به حق اسماء عظیمت و به حق یا حسیب و یا قابض یا جبار یا قهار یا فتاح و به حق محمد و آل او (چهارده معصوم را اسم ببرد) مرا از شر حسودان و جادوگران و زبان بدگویان و از شر جن و انس و بد خواهان تا آخر عمر در امان خودت حفظ کن.

 

دعای زبان بند دشمن

اگر فردی دشمنی دارد که پشت سر او بدگویی می کند و بخواهد زبانش را ببندد می تواند از دعای زبان بند دشمن استفاده کند. پس از خواندن دعای زبان بند دشمن که در زیر آمده است دشمن شما زبانش برای شما بسته خواهد شد و دیگر پشت سرتان بدگویی نخواهد کرد.

همچنین ببینید  دعا های مجرب بستن زبان از راه دور سریع التاثیر

نحوه ی استفاده از دعای زبان بند دشمن به این صورت است که این دعا را 110 مرتبه خوانده سپس روی تکه کاغذی نوشته و در آب روان بیندازید تا موثر واقع شود.

(نگاه کنید به دعای زبان بند صم بکم)( نگاه کنید به دعای زبان بند قوی شیخ بهایی )

« اَّ يُحِبُّ اللّهُ الْجَهْرَ بِالسُّوَءِ مِنَ الْقَوْلِ إِلاَّ مَن ظُلِمَ وَكَانَ اللّهُ سَمِيعًا عَلِيمًا »

 

دعای بستن زبان بدگویان

هر گاه شخصی از دست بدگویان در امان نبود و یا آن که می خواست زبان بدگویی بر او بسته گردد و نجات یابد، باید دعای بستن زبان بدگویان که در زیر آمده است را روی کاغذ نوشته و سپس آن را در مکانی تاریک و مرطوب باید دفن کند و 101 مرتبه هم بر روی آن کاغذ دعای بستن زبان بدگویان را بخواند و هنگام نوشتن در مکانی خلوت باشد.

(نگاه کنید به دعای زبان بند قوی از راه دور برای ازدواج)

«بسم الله الرحمن الرحیم

إِنَّا نَحْنُ نَزَّلْنَا الذِّکْرَ وَإِنَّا لَهُ لَحَافِظُونَ. یا رب الارباب یا الله بستم زبان فلان بنت (ابن) فلان یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا الله.»

 

دعای زبان بند قوی برای همه,دعای زبان بند قوی برای کار از راه دور,دعای زبان بند قوی از راه دور,دعای زبان بند قوی برای همه از راه دور,دعای زبان بند قوی و فوری برای پدر,دعای زبان بند قوی برای شوهر,دعای زبان بند قوی نی نی سایت,دعای زبان بند قوی با نمک

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.