دعای دفع سحر در محل کار و رفع کسادی در فروش جنس

0

دعای دفع سحر در محل کار و رفع کسادی در فروش جنس

دعا و دستوری قوی و تضمینی مخصوص از بین بردن سحر و جادو و طلسم در خانه و محل کسب و کار که موجب کسادی بازار و همچنین کم شدن فروش جنس و کالا و رزق و روزی می شود کاربرد و تاثیر بسیار خوبی دارد .

دعای دفع سحر در محل کار و رفع کسادی در فروش جنس
دعای دفع سحر در محل کار و رفع کسادی در فروش جنس

دعای باطل کردن سحر و جادو ,باطل السحر قوی و مجرب ,دعای دفع سحر در مغازه ,دعای دفع طلسم و جادو در خانه, دعای دفع کسادی بازار ,دعا برای افزایش فروش در مغازه, دستورالعمل مجرب رفع کسادی, دعای وسعت روزی و رزق در مغازه, دعای باطل السحر و طلسم بر پوست آهو, دعای باطل السحر شیخ بهایی و باطل السحر هر گونه سحر و طلسم و جادو, دعای باطل سحر امام زین العابدین

این روش برای ڪسایی ڪه در محل ڪار یا در منزل خیلی ڪسادی در فروش دارند یا سنگینی و مریضی دارند فوق العاده است اگر ڪسی برای رزق شماسحری ڪرده باشد ویا ڪسادی درفروش جنس می ڪنید با بڪاربردن این دستور می توانید مشڪل را حل ڪنید.

ڪافیست بر روی یڪ ظرف آب ۷۷ مرتبه این آیات را بخوانید وبعد از هر مرتبه به آن بدمید .سپس در چهار گوشه محل ڪسب وجلوی درب ورودی بپاشید واین ڪار راتا۷روز ادامه دهید.

یَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ

قاعده: ابتدا وضو بگیرید:
در موقع خوندن با ڪسی حرفی نزنید باید خواندن رو ادامه دهید تا ۷۷ بار تمام شود بعد از خواندن ۷۷ بار آیه بالا سپس بگویید(گشاده باد هر گونه سحر و سنگینی و جادوئی توسط جن و انس در حق نام خود زاده نام مادر خود به حق یا الباسط) اگر برای منزل میخوانی باید در حیاط منزل بریزی.

ذڪات این عمل:

دوست عزیز این عمل هم مانند تمام نسخه ها ذڪات داره و حتما هم باید ذڪاتشو بپردازی و گرنه سنگینیت درست نمیشه.

ذڪات این عمل اینه که قبل از خوندن ۷۷ بار ایه بالا باید ۲ رڪعت ابتدا نماز برای حضرت ابوالفضل بخوانی و بعد از اینڪه ڪارهات تمام شد و اب را پخش ڪردی باید مبلغ ۱۵۰۰۰ تومان ذڪات بیرون بدی.

وجه را باید به یڪ نیازمند بدی(توجه ڪن مبلغ ۱۵ هزار تومان به نرخ امروز است شما هر زمان ڪه این مطلب رو میخونی باید به اندازه وجه ۳۰ قرص نان بیرون ذڪات بدی.

برگرفته از سایت هاروس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.