معرفی سنگ مهر و محبت – خواص هبهاب معروف به سنگ محبت

0

معرفی سنگ مهر و محبت – خواص هبهاب معروف به سنگ محبت

در این پست از سایت دعایاب معرفی سنگ مهر و محبتخواص هبهاب معروف به سنگ محبت را قرار داده ایم.یکی از باورهای قدیمی جهت ایجاد مهر و محبت بین زن و شوهر استفاده از سنگ محبت یا همان هبهاب می باشد.همراه داشتن این سنگ سبب می شود جذابیت و محبت شما در قلب مقابل شما افزایش پیدا کند و یک رابطه ای که در گذشته خراب شده است دوباره باز سازی گردد.

معرفی سنگ مهر و محبت – خواص هبهاب معروف به سنگ محبت
معرفی سنگ مهر و محبت – خواص هبهاب معروف به سنگ محبت

سنگ محبت قوی,سنگ محبت زن و شوهر,سنگ محبت حمیرا,سنگ سلیمانی محبت,سنگ جلب محبت دیگران,سنگ مهر محبت,خواص سنگ محبت,بهترین سنگ محبت,خواص سنگ هبهاب خونی,خواص سنگ هبهاب مغربی,خواص سنگ هبهاب فساد,خواص سنگ هبهاب سرخ,خواص سنگ هبهاب عباس ابادی,خواص سنگ هبهاب اصلی

معرفی سنگ مهر و محبت – خواص هبهاب معروف به سنگ محبت

خواص هبهاب (معروف به سنگ محبت):

هبهاب که یک سنگ مهرومحبت است، بسیار مورد توجه اعراب بوده و منسوب به عقرب است.  هبهاب مناسب برای جذب محبت و علاقه میان زوجین، تقویت قوای جنسی، جذب و محبوبیت در میان دیگران، بهترین انتخاب برای گشایش کار و افزایش رزق و روزی.

نیروی جنسی را تحریک و تقویت کرده و از قدیم منسوب به محبت و عشق بازی بوده و در مجربات بعضی از بزرگان که در امر مهره های قدیمی تخصص دارند آمده است که هبهاب در گشایش کار و جذب رزق و روزی بسیار موثر می باشد

سنگ دلربا یا گلدستون:

از نظر کانی شناسی سنگ دلربا همراه با ناخالصی‌های هماتیت و گوتیت است.

یکی از ویژگی های چشم نواز سنگ مهر و محبت یا سنگ دلربا ، درخشندگی طبیعی آن است. به گونه ای که انگار ذراتی از طلا با آن ترکیب شده به همین دلیل هم نام دیگر این سنگ زیبا را گلدستون قرار داده اند.

نقاط درخشان جذابی که نگاه بینندگانش را به خود جلب کرده و باعث تحسین آن می شود.این درخشندگی کاملا طبیعی بوده و جزو خواص اصلی این سنگ محسوب می شود.

دلربا ، سنگی جذاب و با درخشندگی ثابت و همیشگی ست که مخصوصا در زیر نور ، زیبایی آن چند برابر می شود.

محل پیدایش سنگ دلربا کشور هند می باشد. دلربا سنگ محرومحبت و عشق بوده و به خصوص برای زوجین جذاب است.

استفاده از دلربا برای خانم ها و نیز برای آقایان توصیه شده است. رنگ خاص و درخشندگی طبیعی و کم نظیر آن باعث شده که دلربا جزء سنگ های قیمتی و محبوب دسته بندی شود. سنگ دلربا در رنگ های سبز تا قهوه ای مایل به سرخ دیده می شود.

این سنگ ها هر کدام همزاد هایی دارند که خواص و تاثیر مشابه آن ها را می تواند در سنگ های همزاد آن نیز پیدا کرد. به همین دلیل اگر به دلیل کمیابی امکان تهیه این سنگ ها برای تان وجود ندارد می توانید سنگ های همزاد آن را تهیه کنید.

همچنین ببینید  طریقه نوشتن طلسم آتشی + روش نوشتن حروف ابجد در طلسم آتشی

برگرفته از سایت دعاشفا

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.