آیا همزاد مانع ازدواج میشود – چگونه همزاد مانع ازدواج میشود

0

آیا همزاد مانع ازدواج میشود – چگونه همزاد مانع ازدواج میشود

در این پست از سایت دعایاب آیا همزاد مانع ازدواج میشود – چگونه همزاد مانع ازدواج میشود را برای شما عزیزان قرار دادیم . همزاد یا جن عاشق جونی جن است که وارد بدن دختران و پسران می شود و ممکن است مانع ازدواج دختران و پسران شوند . در ادامه از سایت دعایاب همراه ما باشید با توضیحات و اطلاعات کامل درباره جن و همزاد عاشق و نحوه مانع شدن برای ازدواج و بسته شدن بخت …

آیا همزاد مانع ازدواج میشود – چگونه همزاد مانع ازدواج میشود
آیا همزاد مانع ازدواج میشود – چگونه همزاد مانع ازدواج میشود

همزاد چیست,چرا همزاد جلوی ازدواج را می گیرد,همزاد و جن عاشق مانع ازدواج,بسته شدن بخت به وسیله همزاد,بستن بخت با جن عاشق

آیا همزاد مانع ازدواج میشود – چگونه همزاد مانع ازدواج میشود

جن عاشق به جنی گفته می شود که بعد از همنشینی با انسان، به او علاقه مند شده و حس تملک به او و جسمش پیدا می کند.

فرقی هم نمی کند این جن توسط یک طلسم و جادو وارد بدن انسان شده باشد یا از راههای دیگر.

البته اکثر دعانویس ها و فالگیرها به جن عاشق ، همزاد میگویند یا علائم جن عاشق را بعنوان علائم و نشانه های داشتن همزاد معرفی میکنند.

بعنوان مثال، بیشتر افرادی که با مشکل عدم ازدواج و بستن بخت مواجه میشوند یا خواستگاریهای آنها بی دلیل با مشکل مواجه میشود، وقتی که به فالگیرها مراجعه میکنند، بدون شک به آنها خواهند گفت که شما همزاد دارید یا دچار همزاد عاشق شده اید و باید دعای دفع همزاد بگیرید. اکثر مراجعین به دعانویس و فالگیرها، با این واژگان آشنایی دارند.

همچنین ببینید  همزاد چیست و طریقه دفع همزاد چگونه است

ما اینجا و در سایت طب روحانی ، ما یاد میگیریم که همزاد و جن عاشق با هم فرق دارند. همزاد یا قرین یک موجود شیطانی است که از ابتدا با انسان متولد میشود.

اما جن عاشق ، بعد از سن بلوغ به طرف انسان گرایش پیدا کرده و عاشق او میشود. البته مقصود از عشق در اینجا الزاما عشق شناخته شده ای که انسانها به همدیگر یا به سایر موجودات دارند نیست چون عشق در بین اجنه کاملا متفاوت است.

جن ها هم عاشق منش و شخصیت انسان می شوند و هم عاشق ظاهر، جسم و بدن او.

برخی از علائم جن عاشق :

۱. غیرت و تعصب:

جن عاشق نسبت به انسان غیرتی چند برابر روی معشوق خود دارد و چیزی از عشق پاک سرش نمی شود. فقط تملک را میشناسد و بس.

(بطور طبیعی، جن مؤنث عاشق انسان مذکر می شود و جن مذکر عاشق انسان مؤنث.) عشق در جن یعنی احاطه کامل روی معشوق انسانی! که معمولا برای این کار از تمام ابزار و توانایی خودش استفاده خواهد کرد.

۲. جلوگیری از ازدواج و ارتباط جنسی:

نوعی پیشرفته از جن وقتی عاشق یک انسان (مونث) می شود اولین حس تملک خودش را بصورت محافظت بر باکرگی دختر نشان خواهد داد.

یعنی تا جایی که میتواند به دختر اجازه ی ازدواج یا ارتباط جنسی با یک مرد را نمی دهد. (البته این موضوع فقط در یک نوع از جن عاشق دیده می شود. انواع دیگری از اجنه نیز هستند که جلوی ازدواج را نمیگیرند)

همچنین ببینید  سنگ قدرت و ثروت و پول فراوان برای جذب ثروت زیاد و قدرت و پولدار شدن

برخی از ترفندهای جلوگیری از ازدواج توسط جن عاشق :

الف) زشت جلوه دادن ظاهر و چهره دختر در چشم خواستگارانش. مثلا نشان دادن اعوجاج غیر واقعی در بینی دختر جلوی خواستگار یا بیش از حد جلوه دادن چاقی و لاغری، یا سبزه بودن دختر در چشم آنها (اجنه و شیاطین طبق آیه ۱۱۶ سوره اعراف این توانایی را دارند)

ب) دختر از کوچکترین ایرادهای خواستگار بشدت عصبانی و از او متنفر شده جواب رد می دهد. مثلا پایین بودن درآمد یا تحصیلات خواستگار را عیبی غیر قابل اغماض میبیند.

ج) ایجاد نوعی ترس از ازدواج و بی اعتمادی نسبت به مردها در وجود دختر! حتی اگر دختر از ظاهر و موقعیت خواستگار راضی باشد باز ترسی از آینده وجودش را فرا خواهد گرفت.

نکته:این حالات و علائم در بین جن عاشق و جادوهایی مانند: جدایی ، بستن بخت و عقیم سازی مشترک است.

۳. عصبانیت هنگام آراسته کردن برای همسر:

در این حالت و در بین زنان متاهل که جن عاشق دارند، وقتی زن خودش را برای همسرش آراسته می کند، جن عاشق عصبانی شده و یک سری اختلافات کوچک منجر به اوقات تلخی بین آنها رخ میدهد تا نوعی احساس بد به سراغ زن برود که دیگر برای جلب رضایت همسرش کاری را انجام ندهد.

۴. وجود یک نفر همراه:

زنان و دخترانی (و حتی پسران) که مبتلا به جن عاشق هستند در مواقع تنهایی خود ، احساس می کنند در اتاقشان کسی کنار آنهاست ولی نمی توانند او را ببیند.

یا وقتی فرد روی تخت دراز می کشد و چشمانش را می بندد احساس می کند کسی کنارش دراز کشیده یا او را بغل کرده است اما به محض باز کردن چشمانش کسی را نمیبیند. هنگام بیرون رفتن و قدم زدن در خیابان و اماکن خلوت نیز احساس می کند کسی پشت سرش راه می رود.

همچنین ببینید  جادوی چشم شیطان چیست – ابطال سحر بزرگ و دفع همزاد

۵. عدم صحبت کردن از جنس مخالف:

افرادی که دچار این نوع از جن هستند کاملا از جنس مخالف فراری هستند و هر وقت حرف ازدواج پیش بیاید آنها موضوع را عوض می کنند یا به ازدواج به چشم پایان زندگی نگاه می کنند.

۶. تنهایی و عزلت گزینی:

بعضی افراد دچار این مشکل هستند همیشه دنبال جاهای خلوت و اتاقی که تنها باشند می گردند، بدون هیچ سرصدایی. همیشه از اجتماع و شلوغی بیزار هستند.

۷. خواب ازدواج، بارداری یا خواب ها جنسی:

معمولای افرادی که دچار جن عاشق هستند، خواب میبینند که ازدواج کرده اند اما حضور داماد را احساس نمی کنند یا خواب میبینند باردار هستند و یا دارند به یک نوزاد شیر می دهند در صورتی که مجرد هستند. همچنین در یکسری از خوابها، فرد در خواب مشاهده میکند با یک فرد خاص یا افراد ناشناس ارتباط جنسی دارد که به خوابهای جنسی معروف است که در این زمینه می توانید به مقاله علمی بررسی و تعبیر خواب جنسی در همین سایت مراجعه کنید.

برگرفته از سایت دعاگو

**************************************

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.