خواص و فضیلت ذکر تسبیحات حضرت فاطمه زهرا (س)

0

خواص و فضیلت ذکر تسبیحات حضرت فاطمه زهرا (س)

 در این مطلب از سایت دعایاب خواص و فضیلت ذکر تسبیحات حضرت فاطمه زهرا (س) قرار دادیم. گفتن تسبیحات حضرت زهرا (ع) پس از نمازهای یومیه خواص و فضیلت فراوانی دارد از جمله اینکه شیطان را دور می کند و خداوند را خشنود می کند و گناهانش امرزیده می شود .

 فضیلت گفتن ذکر تسبیحات حضرت زهرا
فضیلت گفتن ذکر تسبیحات حضرت زهرا(س)

ثار و برکات تسبیحات حضرت زهرا ,فضیلت فراوان گفتن, ذکر تسبیحات حضرت زهرا ,تسبیحات زهرا بعد از نماز, ترتیب تسبیحات حضرت زهرا , خواص تسبیحات حضرت زهرا, علت گفتن تسبیحات حضرت زهرا, فضیلت فراوان گفتن ذکر تسبیحات حضرت زهرا

اولین ذکری که بعد از اتمام نماز بسیار سفارش شده است تسبیح حضرت زهرا (س) است.

از امام صادق (ع) مروی است که: ما امر می‌کنیم کودکان خود را به تسبیح فاطمه (س) چنانکه امر می‌کنیم آنها را به نماز، پس ترک آن را مکن که هر که مداومت نماید بر آن شقی و بدبخت نمی‌شود و در روایات معتبر وارد شده که ذکر کثیر که خدا در قرآن مجید به آن امر فرموده تسبیح حضرت فاطمه (س) است که باید بعد از هر نماز خوانده شود.

امام محمد باقر (ع) فرمودند: هر که تسبیح فاطمه (س) را بگوید و بعد از آن استغفار کند خدا او را بیامرزد و آن بر زبان صد است و در میزان عمل هزار، و شیطان را دور می‌کند و خدا را خشنود می‌‌گرداند. امام صادق (ع) نیز فرمودند: هر که این تسبیح را بعد از نماز بگوید پیش از آنکه پاهایش را از حالت نماز بگرداند آمرزیده شود و بهشت بر او واجب گردد و نزد من از آنکه هزار رکعت نماز بگذارد در هر روزی بهتر است و آن تسبیح این است بعد از هر نماز بلافاصله:   ۳۴ مرتبه: اللهُ اَکْبَر/۳۳ مرتبه: اَلْحَمْدُلله/۳۳مرتبه: سُبْحانَ الله.

همچنین ببینید  تعویذ براى درد رحم و بچه دار شدن

برگرفته از سایت هاروس

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.