دعای ثروتمند شدن برای فرزندان و زوجین

0

دعای ثروتمند شدن برای فرزندان و زوجین

اگر فرزندان شما به تازگی مزدوج شده و با مشکلات مالی روبرو هستند پیشنهاد می کنیم که حتما دعای ثروتمند شدن برای فرزندان و زوجین را بخوانید. این دعا باعث می شود که مشکلات و گرفتاری های آن ها حل شده و اگر درگیر بدهی، قرض و وام هستند نجات پیدا می کنند. مثل همیشه این دعا را در ادامه بیاموزید.

دعای ثروتمند شدن برای فرزندان و زوجین
دعای ثروتمند شدن برای فرزندان و زوجین

دعای ثروتمند شدن سریع,دعای ثروتمند شدن سریع صوتی,دعا ثروتمند شدن سریع,طلسم ثروتمند شدن سریع,دعا پولدار شدن سریع,دعایی برای پولدار شدن سریع,دعاي پولدار شدن سريع,دعا جهت ثروتمند شدن سریع,دعای قوی برای ثروتمند شدن سریع,طلسم برای ثروتمند شدن سریع,دعای ثروتمند شدن در 6 روز.

از برای وسعت رزق و گشایش روزی در روز پنجشنبه اول ماه شروع کرده و تا چهل و یک روز هر روز سیصد و پنجاه و نه مرتبه آیه مذکور- آیات دو و سه سوره طلاق: و من یتق الله  تا  لکل شی قدرا – را بدون تکلم با کسی بخواند که بسیار مجرب است و بعد از اتمام هر آیه بگوید:  یا فتاح یا رزاق یا واسع.

دعای ثروتمند شدن زوجین تجربه شده:

اگر کسی را معاش زندگی کم بود و خواست در زندگی خود رونق ایجاد کند و صاحب ثروت و روزی فراوان گردد ، به خواندن دعای زیر بعد از نماز صبح به تعداد هفت بار مداومت نماید ، تا خداوند از در غیب به او عطا نماید .

همچنین ببینید  دعای دفع همزاد برای ازدواج و رهایی از شر همزاد بد جهت ازدواج

بسم الله الرحمن الرحيم
اللهم انت الله انت الرحمن انت الرحيم الملك القدوس السلام المؤمن المهيمن العزيز الجبار المتكبر الأول والأخر الظاهر والباطن الحميدالمجيد المبدىء المعيد الودود الشهيد القديم العلى العظيم العليم الصادق الرؤوف الرحيم الشكور الغفور العزيز الحكيم ذو القوة المتين الرقيب الحفيظ ذو الجلال والاكرام العظيم العليم الغنى الولى الفتاح المرتاح القابض الباسط العدل الوفى الولى الحق المبين الخلاق الرزاق الوهاب التواب الرب الوكيل اللطيف الخبير السميع البصير الديان المتعالى القريب المجيب الباعث الوارث الواسع الباقى الحى.

دعای ثروتمند شدن برای فرزندان و زوجین,دعای ثروتمندی تا هفت نسل,دعای ثروتمندی,دعای برای ثروتمندی,دعای ثروتمند شدن فوری,دعای پولدار شدن فوری,دعایی برای پولدار شدن فوری,دعای برای ثروتمند شدن فوری,طلسم ثروتمند شدن فوری,قویترین دعای ثروتمند شدن,دعای پولدار شدن اهل سنت,دعا برای پولدار شدن اهل سنت

برگرفته از سایت دعاگو

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.