قوی ترین طلسم محبت دنیا – طلسم مهر و ماه

0

قوی ترین طلسم محبت دنیا – طلسم مهر و ماه

در این پست از سایت دعایاب قوی ترین طلسم محبت دنیا – طلسم مهر و ماه را قرار داده ایم.این طلسم محبت سبب می شود عشق و محبت همسرتان به شما همیشگی باشد و عشق ابدی و جاودان داشته باشید. برای انجام این طلسم آداب مخصوصی وجود دارد که با انجام آنها طلسم کارکرد خود را پیدا می کند که در ادامه دستورالعمل انجام آن را ذکر کرده ایم.

قوی ترین طلسم محبت دنیا – طلسم مهر و ماه
قوی ترین طلسم محبت دنیا – طلسم مهر و ماه

طلسم مهر و ماه جیران, طلسم مهر و ماه چیست ,طلسم مهر و ماه در جیران, طلسم مهر و ماه ,طلسم مهر و ماه قاجار ,طلسم مهر و ماه ناصرالدین شاه , قوی ترین طلسم محبت از راه دور, قوی ترین طلسم محبت سوزاندنی ,قوی ترین طلسم محبت هندی, قویترین طلسم محبت جهان, آیات قرآنی برای باطل کردن سحر و طلسم, ابطال طلسم تباین و تفریق – روش های درمان و باطل کردن سحر تفریق

قویترین طلسم محبت دنیا:

قویترین طلسم محبت دنیا خودش کاملاً میداند که کی شروع به کار کند. همه قدرت های دنیا در قویترین طلسم محبت دنیا بکار رفته است و زمانی که شروع به کار کرد خود به خود سناریویی برای رسیدن به محبوبیت بی اندازه شما نزد فرد مورد نظر نوشته و اجرا می کند. در دستور کار این طلسم ازدواج شما در ستاره ها شکل می گیرد. اگر ازدواج کرده باشید قویترین طلسم محبت دنیا عشق و محبت همسرتان را به شما همیشگی و جاویدان می کند و کیفیت این ابراز علاقه به حدی است که ممکن است از آن زده شوید. ولی نه به طوری که فرد مورد نظر کار و درامد خود را رها کند و بنشیند صبح تا شب به شما محبت کند.

همچنین ببینید  طلسم خمول چیست - روش باطل کردن طلسم خمول و علائم و نشانه طلسم خمول

متن زیر را با مرکب مشک بر روی پوست آهو می نویسید .در جا های خالی بین کلامات زیر نام فردی که می خواهید محبتش را داشته باشید باید نوشته شود. توجه داشته باشید برای نوشتن نام فرد می توان از هر نوع حرف الفبایی استفاده شود. نکته دیگر که توجه شما را به آن جلب می کنم این است که در آخرین جای خالی که در پایین سمت راست عکس دیده می شود باید نام مادر فرد مورد نظرتان نوشته شود. کمتر از یک ماه از تاریخ شروع به انجام این طلسم باید عکس معشوقتان را در سمت دیگر پوست بکشید که کیفیت این عکس چندان اهمیت ندارد ولی می شود بجای نقاشی کردن چهره فرد، عکسی از وی تهیه کرد و پشت این تابلو چسباند. روی این تابلو را نیز عکسی از خودتان قرار دهید به طوری که پوست آهو دیده نشود. تابلو را در مکانی در خانه آویزان کنید که اگر مهمانی وارد خانه شد آن را ببیند. زمانی که خواب معشوق خود را ببینید یعنی طلسم شروع به کار کرده است.

قویترین طلسم دنیا

قویترین طلسم محبت یهودی:

قویترین طلسم محبت یهودی که در زیر آمده است را باید بر پوست حیوانی بنویسید و در زیر پادری خانه به مدت یک هفته قرار دهید و بعد از آن هنگام غروب آفتاب آن را یا در باغچه یا پارک زیر بوته گلی قرمز دفن کنید. قویترین طلسم محبت یهودی مانند قویترین طلسم محبت دنیا نیست و شما زمانی که آن را خاک کردید شروع به کار می کند. 

قویترین طلسم یهودی

طلسم محبت سوزاندنی فوری:

از قویترین طلسم های محبت باستانی دنیا می توان به طلسم محبت سوزاندنی فوری اشاره کرد که بسیار قوی و نتیجه بخش بوده است. افتادن فوری معشوق به پای شما برای ازدواج از معروف ترین دستاورد های طلسم محبت سوزاندی فوری می باشد. اگر ازدواج کرده باشید طلسم محبت سوزاندنی فوری رابطه بین شما را به شدت عاشقانه و پایدار میکند به طوری که  خوشبختی واقعی را تجربه کنید. از ابتدا تا انتهای اجرای طلسم محبت سوزاندنی فوری که از قویترین طلسم های محبت دنیا می باشد باید کمتر از سه روز طول بکشد.

ابتدا پرنده یا چهار پایی را به نیت سیر کردن فقرا قربانی کنید و گوشت آن را به مستمندان دهید. به غیر از استخوان ران پای راست حیوانی که نظر کردید هیچ قسمتی را نزد خود نگاه ندارید. استخوان ران را روی آتش چنان حرارت دهد که قسمتی از آن ذغال شود. با ذغال روی کاغذی بدون خط طلسم محبت سوزاندنی فوری را که در زیر آمده بنویسید. طلسم محبت باستانی را در ظرفی فلزی قرار داده و روی آتش بگذارید آتشی که فقط با سوختن چوب خشک به وجود آمده باشد . خاکستری که در ظرف فلزی پدیدار شده است را چهار سوی بیرون خانه در هوا و بعد از گفتن نام معشوقتان فوت کنید.

طلسم محبت سوزاندنی فوری

قویترین طلسم محبت هندی:

قویترین طلسم محبت هندی را که در زیر آمده است با جوهری از جنس قهوه بر روی نان می نویسید. بجای فاصله بین دو جمله که در عکس زیر دیده می شود باید نام معشوق شما نوشته شود.قویترین طلسم محبت دنیا در هندوستان، طلسم زیر می باشد که بسیار طرفدار دارد. در مرحله آخر اجرای طلسم زمانی که نان خشک شد باید آن را در پارک یا مکانی خورد کرد تا پرندگان بتوانند بیایند و آن را بخورند.اگر تمایل به داشتن ابزاری برای تسلط بر ارواح تمام حیوانات و اشیاء دارید و مایلید آن ابراز را برای دست یابی به عشقتان بکار ببرید؟ 

همچنین ببینید  طلسم یهودی برای ازدواج – طلسم مجرب یهودی مخصوص ازدواج

قوی ترین طلسم محبت هندی

طلسم محبت اتشی قوی:

طلسم محبت اتشی قوی که در زیر آمده است را باید روی کاغذی بدون خط بنویسید و به معشوق خود داده و به وی بگویید که آن را در داخل آتش بیندازد .آتش باید بر چهار پایه ای یا حتی روی اجاق گاز باشد، تنها شرط اجرای این طلسم آن است که نباید آتش روی زمین باشد. قویترین طلسم محبت دنیا که در زمان اشکانیان بسیار کاربردی بوده همین طلسم محبت اتشی قوی است .

طلسم محبت آتشی فوری

 

برای سفارش انجام تضمینی طلسم مهر و ماه میتوانید با ما تماس بگیرید.

 

برگرفته از دعاسایت

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.