جذب ثروت با گندم – جذب ثروت با ختم سوره های قرآن

0

جذب ثروت با گندم – جذب ثروت با ختم سوره های قرآن

در این پست از سایت دعایاب جذب ثروت با گندم جذب ثروت با ختم سوره های قرآن را قرار داده ایم.برای افزایش رزق و روزی سفارشات و توصیه های متعددی از امامان معصوم ع به دست ما رسیده است. ازجمله می توان به ختم سوره های قرآن جهت ثروت مندی و افزایش روزی اشاره کرد که بسیار مجرب می باشد.برای جذب ثروت و برکت مال و اموال خود متوسل به سوره های قرآن شوید .با انجام ختم های ذکر شده درب های رزق و روزی بر روی شما باز می گردد.

جذب ثروت با گندم – جذب ثروت با ختم سوره های قرآن
جذب ثروت با گندم – جذب ثروت با ختم سوره های قرآن

جذب ثروت با گندم – جذب ثروت با ختم سوره های قرآن,جذب ثروت با کاسه گندم,جذب ثروت با کاسه گندم ,ثروت با قران,ختم قران برای ثروتمند شدن,ثروت قرانی,ثروت قرآنی,ثروت با صلوات,جذب ثروت و قرآن,جذب ثروت و گندم

 امام سجاد نقل شده است که اگر اول ماه قمری روز دوشنبه باشد، تا دو هفته بعد، سوره‌ی واقعه خوانده شود. آن هم به این صورت: در روز اول، یک بار، در روز دوم، دوبار و … در روز چهاردم نیز چهارده بار. سپس بعد از خواندن در سوره ی واقعه در هر روز دعای زیر را بخواند:

«اَللّهُمَّ اِنْ کانَ رِزْقی فِی السَّماءِ فَأنْزِلْهُ وَ اِنْ کانَ فِی الْاَرْضِ فَأخْرِجْهُ وَ اِنْ کانَ بَعیداً فَقَرِّبْهُ وَ اِنْ کانَ قَریباً فَیَسِّرْهُ وُ اِنْ کانَ قَلیلاً فَکَثِّرْهُ وَ اِنْ کانَ کَثیراً فَبارِکْ لی فیهِ وَ أرْسِلْهُ عَلی اَیْدی خِیارِ خَلْقِکَ وَ لا تُحْوِجْنی اِلی شِرارِ خَلْقک. وَ اِنْ لَمْ یَکُنْ فَکَوِّنْهُ بکِیْنُونِیَّتِکَ وَ وَحْدانِیَّتِکَ، اَللّهُمَّ انْقُلْهُ اِلَیََّ حَیْثُ اَکُونُ وَ لا تَنْقُلْنی اِلَیْهِ یَکُونُ، اِنَّکَ عَلی کُلِّ شَِیْءٍ قَدیرٌ. یا حَیُّ یا قَیُّومُ، یا واحِدُ یا مَجیدُ، یا بَرُّ یا رَحیمُ یا غَنیُّ ، صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ، وَ تَمِّمْ عَلَیْنا نِعْمَتَکَ، وَ هَنِّئْنا کَرامَتَکَ، وَ اَلْبسْنا عافیَتَکَ.»

همچنین ببینید  دعای وسعت رزق روزی در خانه و افزایش روزی در محل كسب
 

سوره‌هایی برای ثروتمند شدن با قرآن:

برای ثروتمند شدن با قرآن خواندن سوره‌هایی سفارش شده است که به شما کمک می‌کند.

1- سوره واقعه:

این سوره شاید معروف‌ترین سوره نزد مردم باشد که برای گشایش کارها و همچنین افزایش رزق و روزی معمولا شب ها قبل از خواب خوانده می‌شود. همچنین می‌توانید این سوره را بدین شکل بخوانید: از جمعه شب، هرشب ۳ مرتبه سوره واقعه را بخوانید و به شب جمعه(پنجشنبه شب) که رسیدید آن را ۸ مرتبه بخوانید و تا ۴۰ روز اینکار را انجام دهید.

2- سوره یس:

برخی افراد صبح ها بعد از نماز صبح، خواندن سوره یس و شب ها قبل از خواب خواندن سوره واقعه را برای گشایش روزی مجرب می‌دانند.

3- سوره ق:

گفته‌اند که در هیچ خانه‌ای هر روز تلاوت سوره «ق» نمی‌شود مگر آن که صاحب آن خانه همیشه با دولت و عزت و سعادتو کرامت بوده باشد و از ذلت محفوظ می ماند.(درمان با قرآن، ص ۱۰۲) از امام باقر علیه السلام نیز روایت شده است:

هر کس در نمازهای واجب و یا مستحب خود سوره «ق» را قرائت نماید خداوند در روزی او، وسعت ایجاد کرده و در روز قیامت کتاب اعمال او را به دست راستش داده و از او به آسانی حسابرسی می‌کند(ثواب الاعمال، ص۱۱۵)برای دولت و گشایش کارها باید این آیه را ۳۵۰ مرتبه بخواند که از مجربات است.

همچنین ببینید  احادیثی از ائمه معصومین (ع) درباره مال و ثروت

«قل ان الفضل بیدالله یؤتیه من یشاء و الله ذوالفضل العظیم»

برای زیاد شدن روزی و عزیز شدن، روزی ۱۵ مرتبه این آیه را بخواند. «یا الله المحمود فی کل فعاله»

برگرفته از سایت هاروس

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.