طلسم زبان بند با گره بر نخ – زبان بند با قفل

0

طلسم زبان بند با گره بر نخ – زبان بند با قفل

در این پست از سایت دعایاب طلسم زبان بند با گره بر نخزبان بند با قفل را قرار داده ایم.چنانچه دشمنانی دارید که از هر طریق با آنها مدارا کرده اید ولی آنها همچنان قصد آسیب زدن به شما را دارند توصیه می شود از طلسم زبان بند با گره بر نخ استفاده نمایید .این طلسم تاثیر بسیار قوی و فوری دارد . زبان دشمان و بدگویان را کوتاه می کند.

طلسم زبان بند با گره بر نخ – زبان بند با قفل
طلسم زبان بند با گره بر نخ – زبان بند با قفل

طلسم زبان بند با گره بر نخ – زبان بند با قفل,زبان بند با نخ,طلسم زبان بند,طلسم زبان بند شوهر,طلسم زبان بند با نخ,طلسم زبان بند زیر سنگ,طلسم زبان بند با فلفل,طلسم زبان بند قوی از راه دور,طلسم زبان بند زرقاط ابلیس,طلسم زبان بند,زبان بند با قفل

زبان بند با گره بر نخ:

یک تسبیح را باز کنید بدون اینکه مهره های تسبیح را در بیاورید ، دوباره با هفت گره دو سره ابتدا و انتهایش را گره بزنید . قبل از گره زدن یک دور دعای زبان بند با گره بر نخ که در زیر آمده است را بخوانید. این عمل باید در صبح اولین چهارشنبه ماه مبارک رمضان بعد از خوردن سحری و خواندن نماز صبح اجرا شود. بعد از هفت گره و هفت بار قرائت دعای زبان بند با گره بر نخ و روزه گرفتن به مدت سه روز ، مرحله اول اجرای قویترین دعای زبان بند با گره بر نخ جهان را انجام داده ایم.

« صمٌّ بُکْمٌ عُمْیٌ فَهُمْ ( نام دشمنان را ذکر کنید ) لَایَتَکَلَّمُونَ ولا یَنطِقُونَ إلا بخیر أو یَصَمَتونْ شَتَّتْ الله شَمَلَهُمْ قَلَلْ الله عَدَهُم نَکَسْ الله جَیْشَهُم خَرَبْ الله دِیارَهُم جَعَلَ الله الدائِرَة عَلَیْهُمْ الله أکبر الله أکبر الله أکبر – فَلَمَّا رَأَیْنَهُ أَکْبَرْنَهُ وَقَطَّعْنَ أَیْدِیَهُنَّ وَقُلْنَ حَاشَ لِلَّهِ مَا هَٰذَا بَشَرًا إِنْ هَٰذَا إِلَّا مَلَکٌ کَرِیمٌ »

پست های مرتبط

جادو با گره زدن نخ:

جادو با گره زدن نخ ، جادو برای امر خیر ، جادوی سفید، جادوی محبت حلال و هر نوع جادوی دیگر را دعاجو رد کرده و هیچ اطلاعاتی در این موارد منتشر نمی کند. دعای زبان بند با گره بر نخ بسیار قدرتمند است و از بسیاری از جادو هایی که در مورد زبان بند با گره بر نخ و موارد مرتبط وجود دارد قویتر و پایدار تر می بوده است. بعد از اتمام مرحله اول که در قسمت زبان بند با گره بر نخ گفته شد اینک به قمست دوم می رسیم . تسبیح گفته شده را هر روز بعد از نماز صبح مادامی که زندگی می کنید برای تسبیحات حضرت زهرا استفاده نمایید.

طلسم با گره زدن نخ:

پشم گوسفند سفید ماده ای را که هنوز نزاییده باشد نخ کنید. 41 مرتبه دعای بخش زبان بند با گره بر نخ که گفته شد را قرائت کرده و هر بار یک گره بر نخ بزنید. طلسم را نزد خود نگاه دارید تا مدت سه ماه بعد دوباره این عمل را تکرار کنید. مدت و قدرت طلسم با گره زدن نخ که عرض شد سه ماه بیشتر پایدار نیست و توصیه می شود محبوبیت خود را در همان سه ماه اول گسترش داده تا دیگر نیاز به استفاده دوباره از طلسم با نخ نباشد. در زمان فعال شدن طلسم با گره زدن نخ باید توجه داشته باشید به هیچ عنوان مجری طلسم نباید دروغ بگوید.

همچنین ببینید  طلسم زبانبند برای صاحب خانه,دعای مجرب جهت بستن زبان صاحب خانه
 

زبان بند با قفل:

برای اجرای دعای زبان بند با قفل ابتدا باید 1000 صلوات ذکر کرده و سه بار نام فرد و نام مادرش را به زبان بیاورید. دستور العمل زبان بند با قفل باید در روز چهارشنبه و بعد از نماز صبح اجرا شود. بعد از قرائت 1000 صلوات و گفتن نام فرد مورد نظر بر یک قفل فوت کرده و همزمان آن را قفل می کنید.همان طور که متوجه شده اید دعای زبان بند با قفل مانند زبان بند با گره بر نخ گروهی نیست و مخصوص یک فرد به خصوص می باشد. مدت دوام دعای زبان بند با قفل مانند طلسم گره زدن نخ سه ماه می باشد.

برگرفته از سایت دعاگو

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.