بازگشت معشوق با موکل – طلسم مجرب بازگشت معشوق

0

بازگشت معشوق با موکل – طلسم مجرب بازگشت معشوق

در این پست از سایت دعایاب بازگشت معشوق با موکل – طلسم مجرب بازگش معشوق را قرار داده ایم.بعضا در روابط عاطفی اختلاف و ناراحتی پیش می آید که سبب دوری و فاصله عاشق از معشوق می گردد و برای بازگشت معشوق میتوان اط طلسم بازگشت معشوق با موکل استفاده کرد که از طلسمات مجرب می باشد.به این طلسم طلسم معجزه گر بازگشت معشوق نیز می گویند.

بازگشت معشوق با موکل – طلسم مجرب بازگشت معشوق
بازگشت معشوق با موکل – طلسم مجرب بازگشت معشوق

بازگشت معشوق در یک روز,طلسم بازگشت معشوق از راه دور,طلسم بازگشت معشوق فوری سوزاندنی,طلسم بازگشت معشوق با فلفل سیاه,طلسم بازگشت معشوق زرقاط ابلیس,طلسم بازگشت معشوق با پیاز,طلسم بازگشت معشوق فوری,بازگشت معشوق از راه دور,بازگشت معشوق با قانون جذب,بازگشت معشوق فوری,بازگشت معشوق با سوره ضحی,بازگشت معشوق تضمینی

بازگشت معشوق با موکل – طلسم مجرب بازگشت معشوق:

برگرداندن معشوق با موکل:برای برگرداندن معشوق با موکل و جلب محبت محبوب مورد نظر توصیه شده است که دعای برگرداندن معشوق با موکل که در زیر آمده است را به مدت 4 روز و هربار  100 مرتبه قرائت کرده و به آب پاک بخوانید. سپس آبی که به آن دعای برگرداندن معشوق با موکل را خوانده اید به خود فرد مورد نظر دهید. امید است که با عنایت خداوند بازگشت فوری معشوق میسر گردد.

« وَأَلْقَیْتُ عَلَیْکَ مَحَبَّهً مِنِّی وَلِتُصْنَعَ عَلَى عَیْنِی إِذْ تَمْشِی أُخْتُکَ فَتَقُولُ هَلْ أَدُلُّکُمْ عَلَى مَنْ یَکْفُلُهُ فَرَجَعْنَاکَ إِلَى أُمِّکَ کَیْ تَقَرَّ عَیْنُهَا وَلَا تَحْزَنَ وَقَتَلْتَ نَفْسًا فَنَجَّیْنَاکَ مِنَ الْغَمِّ وَفَتَنَّاکَ فُتُونًا زُیِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاءِ وَالْبَنِینَ وَالْقَنَاطِیرِ الْمُقَنْطَرَهِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّهِ وَالْخَیْلِ الْمُسَوَّمَهِ وَالْأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِکَ مَتَاعُ الْحَیَاهِ الدُّنْیَا وَاللَّهُ عِنْدَهُ حُسْنُ الْمَآبِ قَدْ شَغَفَهَا حُبًّا إِنَّا لَنَرَاهَا فِی ضَلَالٍ مُبِینٍ فَإِذَا عَزَمْتَ فَتَوَکَّلْ عَلَى اللَّهِ إِنَّ اللَّهَ یُحِبُّ الْمُتَوَکِّلِینَ یُحِبُّهُمْ وَیُحِبُّونَهُ أَذِلَّهٍ عَلَى الْمُؤْمِنِینَ أَعِزَّهٍ عَلَى الْکَافِرِینَ »

همچنین ببینید  دعایی برای تسخیر قلب محبوب و حاجت روایی مجرب

طلسم قوی برای بازگشت معشوق: در مواردی که محبوب مورد نظر از شما فاصله گرفته و بسیار دلتنگ وی هستید از طلسم بازگشت معشوق استفاده کنید. به این صورت که ابتدا پارچه ای تمیز و سفید برداشته و طلسم قوی برای بازگشت معشوق را با زعفران روی آن نوشته سپس زیر درختی خاک کنید. این طلسم، با بیقراری شدید موجب برگرداندن معشوق می شود.

« الوهح الوهح الوهح به نام فلان بن فلان علی حب فلانه بنت فلانه العجل العجل العجل الساعه الساعه الساعه الوحا الوحا الوحا علیکم یا ابا ابطین اسواس اسواس احضروا ف ل ا ن ب ن ف ل ا ن »

معجزه بازگشت معشوق:اگر می خواهید هر چه سریع تر محبوب خود را برگردانید می توانید با استفاده از معجزه بازگشت معشوق و دلتنگ کردن فرد مورد نظر که در مجموعه برگرداندن معشوق با موکل است، او را مجدد به سمت خود برگردانید. معجزه بازگشت معشوق همان اسم اعظم ( الحلیم ) می باشد که توصیه شده است بعد از نماز صبح و عصر 101 مرتبه خوانید.

دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق:عبارت کن فیکون به معنای این است که ( باش، پس می شود). در واقع این عبارت به قدرت و اراده ی خداوند بزرگ اشاره دارد که اگر بخواهد حتما کار انجام می شود. به همین دلیل دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق که خود نیز در دسته برگرداندن معشوق با موکل قرار می گیرد.

همچنین ببینید  دعای مجرب برای طلب همسر خوب و مومن و صالح

بسیار توصیه شده است. چرا که اگر خواست خداوند نیز برگشت محبوب مورد نظر باشد با بدست آوردن دل معشوق می توانید به هدف خود برسید. آیاتی از قرآن کریم که شامل عبارت کن فیکون هستند در زیر آمده است. دعای کن فیکون برای بازگشت معشوق را هر بار بعد از نماز یومیه بخوانید.

« إِنَّمَا قَوْلُنَا لِشَیْءٍ إِذَا أَرَدْنَاهُ أَن نَّقُولَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (نحل، ۴۰)إِذَا قَضَى أَمْرًا فَإِنَّمَا یَقُولُ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل عمران، ۴۷ و…)خَلَقَهُ مِن تُرَابٍ ثِمَّ قَالَ لَهُ کُن فَیَکُونُ (آل‏عمران، ۵۹)إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَیْئًا أَنْ یَقُولَ لَهُ کُنْ فَیَکُونُ (یس، ۸۲)وَیَوْمَ یَقُولُ کُن فَیَکُونُ (انعام، ۷۳) »

طلسم قوی برای بازگشت معشوق از راه دور: اگر معشوق از شما دور شده است از طلسم قوی برای بازگشت معشوق از راه دور استفاده کنید. امید است که خداوند عنایت فرماید و بازگشت فوری معشوق میسر شود.

طلسم قوی برای بازگشت معشوق از راه دور را که در مجموعه برگرداندن معشوق با موکل است و در زیر آمده است هنگام وزش باد در مسیر باد بخوانید و سپس سه مرتبه صلوات بفرستید تا با رفع کدورت معشوق برگردد.

« بِسْمِ‏ اللَّهِ‏ الرَّحْمنِ‏ الرَّحِیمِ‏ بِسْمِ اللهِ الذی یُحِبُّونَهُمْ کَحُبِّ اللّهِ لَقُلُوبَهُمْ لَیْلٌ وَ نَّهارٌ وَ فِی ساعَهٍ وَ شَهْرٍ عَلی حُبِّهِمْ أَشَدُّ حُبًّا وَلَوْ یَرَى الَّذِینَ ظَلَمُواْ إِذْ یَرَوْنَ الْعَذَابَ أَنَّ الْقُوَّهَ لِلّهِ جَمِیعًا »

برگرفته از سایت ملکوتی ها

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.