دستور قرآنی باطل کردن سحر خورده شده و برگرداندن اثر سحر به عاملش

0

دستور قرآنی باطل کردن سحر خورده شده و برگرداندن اثر سحر به عاملش

در این پست از سایت دعایاب دستور قرآنی باطل کردن سحر خورده شده و برگرداندن اثر سحر به عاملش را قرار دادیم . اگر شخصی شما را سحر و جادو و طلسم کرده باشد و از این جهت مشکلات روحی و روانی زیادی به شما وارد آورده باشد برای باطل کردن سحر و طلسم و همچنین برگرداندن سحر و طلسم به شخص ساحر و عاملش می توانید از دستورالعمل قرآنی زیر استفاده کنید …

دستور قرآنی باطل کردن سحر خورده شده و برگرداندن اثر سحر به عاملش
دستور قرآنی باطل کردن سحر خورده شده و برگرداندن اثر سحر

دعای خنثی کردن اثر سحر و طلسم, دعای باطل طلسم بخت, دعای باطل طلسم دفینه, دعای باطل طلسم از راه دور, دعای باطل طلسم یهودی, دعای باطل طلسم جدایی, دعای باطل طلسم که باعث تغییر رفتار, آنچه که باید در مورد طلسم بلقیس بدانید, ابطال سحر و طلسم ساحران – دعای باطل السحر قرانی, ابطال طلسم تباین و تفریق – روش های درمان و باطل کردن سحر تفریق, باطل کردن سحر و جادو با ادرار – باطل کردن طلسم با ادرار بچه نابالغ, دعاهای مجرب و فوری جهت باطل کردن سحر و طلسم و جادو, باطل کردن سحر و طلسم و جادو با غسل ریختن سرکه و قلیاب روی سر, دعای خنثی کردن اثر سحر و طلسم.

دستور قرآنی باطل کردن سحر خورده شده و برگرداندن اثر سحر:

گاهی وقتها بعضی خدا نشناس ٬ در غذا یا آب یا شربت ٬ سحری می ریزند و به خورد اشخاص مورد نظرشان می دهند و باعث بیماری یا تخریب اعصاب یا بهم زدن روحیه طرف می شوند .در اینصورت می توان با دستور قبلی ( ابطال سحر در منزل ) و با کمی تغییر در آن هر نوع اثر سحر و جادوی خورده شده را باطل کرد و اثرش را به عاملش برگرداند.

کافیست این عبارت دستور قبلی : توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی بیت فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه.

را به این شکل تغییر دهید : توکلوا یا خدام هذه الایات بقضاء‌ حاجتی و هی ابطال السحر فی جسد و روح فلان بن فلانه الوحا الوحا العجل العجل الساعه الساعه‌.

که بجای فلان بن فلانه حتما باید اسم شخص و مادرش را بنویسید و به شخص بدهید تا به مدت یک هفته آن را بخورد.

برگرفته از سایت هارس

 

ارسال یک دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.